Vatanım Sensin neden yayınlanmıyor? Vatanım Sensin kaldırıldı mı?

Yeni bölümü ekranlara gelmeyen Vatanım Sensin neden yayınlanmadı? Yayından kaldırıldığı iddiaları doğru mu?

Dizi - Film - TV 23.02.2017, 09:48
Vatanım Sensin neden yayınlanmıyor? Vatanım Sensin kaldırıldı mı?

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan Vatanım Sensin'in yeni bölümü bu hafta yayınlanmadı. Diziyi takip edenler Vatanım Sensin yayından kaldırıldı mı? sorusuna cevap aradı. Gerçek ise ortaya çıktı.


Vatanım Sensin'in yapımcısının yaptığı açıklamaya göre dizinin çekimlerinin yetişmemesi sebebiyle yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak.

Bu açıklamaya rağmen bazı iddialar gündeme geldi. Dizinin Survivor'ın yeni bölümü ve Beşiktaş Hapoel maçının şifresiz yayınlanacağı için reyting kaygısıyla ekranlara gelmeyeceği öne sürüldü. Kanalın daha önce de benzer uygulamalar yaptığı hatırlatılırken, maliyeti yüksek dizileri maç günleri yayınlamadığı ve Aşk-ı Memnu ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi diziler için de aynı uygulamayı yaptığı belirtildi. Vatanım Sensin yeni bölümünün 2 Mart Perşembe günü yayınlanacağı ifade edildi.


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Cevdet, Yunan Başbakanı'nın talimatı ile öldürülmek üzere sürgüne gönderildi. Vasili'nin verdiği bilgi doğrultusunda öldürüleceğini öğrenen Cevdet için zor günler devam ediyordu. Cevdet'in sürgün haberini alan ailesinin yüreğine kor düştü. Cevdet'in tutuklanması, Azize'nin içini acıtsa da Tevfik'e verdiği sözü tutmaya karar verdi. Cevdet, ölümden beter olan sürgün yıllarına geri dönmek istememekteydi ancak tutuklanması elini kolunu bağladı. Cevdet'in durumu, Azize'nin içini acıtsa da Tevfik'e verdiği sözden geri dönmeyeceğini herkese açıkladı.Cevdet'in sonu ise Tevfik'in bayramı oldu. Hücredeki kan kardeşini son kez göreceğini düşünen Tevfik, onun canını yakmaktan büyük haz alıyordu. Bu sürede Cevdet, sadece kaçmasının da bir çözüm olmayacağını anlamıştı. Aynı zamanda görevine geri gelmek zorundaydı; ancak bu neredeyse imkansız gibi görünüyordu. Cevdet, Yunan Başbakanı'nın talimatı ile öldürülmek üzere sürgüne gönderildi. Vasili'nin verdiği bilgi doğrultusunda öldürüleceğini öğrenen Cevdet için zor günler devam ediyordu. Cevdet'in sürgün haberini alan ailesinin yüreğine kor düştü.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@