Vatanım Sensin 55. bölüm fragmanı yayında mı?

Vatanım Sensin 54. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Vatanım Sensin'de bu hafta neler oldu, 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 03.05.2018, 23:27
Vatanım Sensin 55. bölüm fragmanı yayında mı?

Kanal D'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Vatanım Sensin 54. bölümü ile ekranlara geldi. Güçlü kadrosuyla izleyenleri ekrana kilitleyen dizi bu hafta da heyecan doluydu... Vatanım Sensin 55. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Vatanım Sensin 54.bölüm özeti

Cevdet, yiyecek sıkıntısı çeken Kuvayi Milliye için harekete geçiyor! Zor durumda olan Kuvayi Milliye yiyecek ve cephane sıkıntısı çekmektedir. Mecliste bu uğurda sert kararlar alınmaktadır. Vatanın kurtuluşu uğrunahalkı zorlayacak tüm kararlar ivedilikle alınmak zorundadır. Bu sırada Cevdet önemli bir rol üstlenir. Hububat dolu bir geminin Kuvayi Milliye için vakit kaybetmeden ele geçirilmesi gerekmektedir. Yüzbaşı Yakup ise, Kuvvacı olduğu gerekçesiyle tutuklanıyor. Hilal'in de ameliyat günü yaklaşmıştır; fakat, çok zor bir ameliyattır. Hilal'in ölme riski vardır. Buna rağmen vatan mücadelesi için yazmaktan geri kalmaz.

Vatanım Sensin 53. bölüm özeti

Filippos ve Rahmi’nin komplosu sonucu Yunan Ordusu Kütahya’yı işgal edip, Eskişehir’in kapısına dayanır. Herkes çaresizlik içindeyken Yunan Ordusu'nu yavaşlatıp Türklere zaman kazandırması gereken Cevdet, bu görevi başarmak için kahreden bir bedel ödemek zorunda kalacaktır.

Azize ve kadınlar, Eskişehir’de zor durumda kalan yaralılar için yola düşerken Ankara da çekilme kararıyla karışmış, Meclis'in taşınması dahi gündeme gelmiştir. Savaşın en karanlık günleri gelip çatmış ve Türk halkının umudu tükenmiştir. Cevdet direnecek gücünü kaybetmektedir. Ancak Cevdet’i mücadeleye devam etmeye inandıracak güç çok yakınındadır ve ölümlerle yıkılan Cevdet'i trajik bir ölüm yeniden ayağa kaldıracaktır.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@