Vatanım Sensin 43.bölüm fragmanı çıktı mı?

Vatanım Sensin 42. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 26.01.2018, 08:13 26.01.2018, 09:50
Vatanım Sensin 43.bölüm fragmanı çıktı mı?

Kanal D ekranlarında izleyenlerle bululan Vatanım Sensin 42. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide bu hafta Cevdet gerçeklerle yüzleşti. Cevdet, Azize'yi bulmak için elinden geleni yapmayı kafaya koyar ve büyük bir sınavla karşı karşıya gelir... Vatanım Sensin 43. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Vatanım Sensin 42. bölüm özeti


Cevdet’e, Azize’nin yaşadığını söyleyen Tevfik, kendi özgürlüğüne karşı Azize'nin canını öne sürdüğü bir pazarlığa girişir. Tevfik’in paçasını kurtarmak için her türlü yalana başvurabileceğini bilen Cevdet önce onun söylediklerinden emin olmak zorundadır. 
Cevdet'in diğer yandan hapse düşen Dağıstanlı’yı kimliği açığa çıkmadan kurtarması gerekmektedir. Ancak Ankara’ya iyiden iyiye düşman kesilen Dağıstanlı’yı içeriden çıkarmak isteyen başkaları da vardır. Azize, Tevfik’in kızanlarının elinde her geçen an ölüme yaklaşırken, Cevdet zamana karşı yarışmaya başlar. Cevdet şimdi, onu sırtından vuran ve hayatta en çok öldürmek istediği kişi olan Tevfik’i, Azize’yi bulana dek hayatta tutmak gibi dehşetli bir sınavla karşı karşıyadır.

Vatanım Sensin 41. bölüm özeti
İstanbul Hükümeti, İsmet Paşa'nın başında olduğu Ankara heyetiyle bir görüşme talep eder. Ancak Cevdet, İstanbul Hükümeti'nin Ankara'yı pusuya düşürmeyi amaçladığını keşfeder ve Mustafa Kemal'in kendisini affetmesi için sabırsızlanan Tevfik'i bu pusuyu bertaraf etmek için kullanmaya karar verir. Cevdet bundan sonra, Yanık Efe olarak Ankara'ya mı katılacağını yoksa gücü eline geçirip Miralay Tevfik günlerine mi döneceğini bilmediği eski dostuyla yüzleşecek ve öldü bildiği Azize hakkındaki gerçeğe ulaşacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@