banner526

banner533

banner513

Ufak Tefek Cinayetler 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 41. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Bu hafta neler oldu, Ufak Tefek Cinayetler 42. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 13.11.2018, 21:14
Ufak Tefek Cinayetler 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 41. bölümüyle ekranlara geldi. Her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen dizi bu hafta da heyecanla takip edildi. Ufak Tefek Cinayetler 42. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Ufak Tefek Cinayetler 41. bölüm özeti

Arzu'nun gizemli ölümü, Sarmaşık sakinlerini dağ evinde buluşturuyor. Görünürde alabildiğine duygusal, masum bir anma buluşması. Mehmet, Arzu'nun intikamını almak için orada. Diğerlerinin de hiç de masum olmayan başka hesapları var. Ancak davetsiz bir misafir ansızın çıkageliyor ve hepsini gafil avlıyor! Bütün suçlar ortalığa saçılıyor. Yaptıkları herşeyin nihayet cezasını çekecekler.

Merve'nin özlemiyle yanıp tutuşan Kerim, var gücüyle Merve’yi bulmaya çalışıyor ve yaşadıkları aşktan yola çıkınca buluyor! Hiç vakit kaybetmiyor, kraliçeyle buluşmak için.

Ufak Tefek Cinayetler 40. bölüm özeti

Arzu öldü, Sarmaşık yasta. Ama bunun basit bir kaza değil de cinayet olduğu kısa sürede anlaşılıyor. Şimdi akıllarda tek bir soru var: Arzu'nun katili kim? Oya mı, Pelin mi, Burcu mu yoksa Taylan mı? Her birinin Arzu'yu öldürmek için iyi bir nedeni vardı. Arzu'nun ölümünden sonra kadınlar arasında şaşırtıcı bir ittifak kuruluyor. Oya, sonunda Kerim'le ilgili gerçeği öğreniyor. Pelin ve Emre arasında ise işler beklenmedik bir noktaya varıyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@