banner526

banner533

banner513

Ufak Tefek Cinayetler 42. bölüm fragmanı çıktı

Ufak Tefek Cinayetler 41. bölümü ile ekranlara geldi. Fenomen dizide bu hafta neler oldu, Ufak Tefek Cinayetler 42. bölüm fragmanı ise yayınlandı. İşte detaylar

Dizi - Film - TV 21.11.2018, 09:03
Ufak Tefek Cinayetler 42. bölüm fragmanı çıktı

ATV'de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler 41. bölümü ile ekranlra geldi. Yeni bölümüyle yine herkesi ekran başına kilitledi. Ufak Tefek Cinayetler 42. bölüm fragmanı ise yayınlandı.

42. bölüm fragmanı

41. bölümde neler olmuştu ?

Arzu'nun gizemli ölümü, Sarmaşık sakinlerini dağ evinde buluşturuyor. Görünürde alabildiğine duygusal, masum bir anma buluşması. Mehmet, Arzu'nun intikamını almak için orada. Diğerlerinin de hiç de masum olmayan başka hesapları var. Ancak davetsiz bir misafir ansızın çıkageliyor ve hepsini gafil avlıyor! Bütün suçlar ortalığa saçılıyor. Yaptıkları herşeyin nihayet cezasını çekecekler.

Merve'nin özlemiyle yanıp tutuşan Kerim, var gücüyle Merve’yi bulmaya çalışıyor ve yaşadıkları aşktan yola çıkınca buluyor! Hiç vakit kaybetmiyor, kraliçeyle buluşmak için

40. bölüm özet

Arzu öldü, Sarmaşık yasta. Ama bunun basit bir kaza değil de cinayet olduğu kısa sürede anlaşılıyor. Şimdi akıllarda tek bir soru var: Arzu'nun katili kim? Oya mı, Pelin mi, Burcu mu yoksa Taylan mı? Her birinin Arzu'yu öldürmek için iyi bir nedeni vardı. Arzu'nun ölümünden sonra kadınlar arasında şaşırtıcı bir ittifak kuruluyor. Oya, sonunda Kerim'le ilgili gerçeği öğreniyor. Pelin ve Emre arasında ise işler beklenmedik bir noktaya varıyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@