Ufak Tefek Cinayetler 39. Bölüm Fragmanı – 38. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Ufak Tefek Cinayetler 38. Bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında yeni bölüm merakla bekleniyor. Ufak Tefek Cinayetler 39. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada olacak.

Ufak Tefek Cinayetler 39. Bölüm Fragmanı – 38. Bölümde neler oldu?

Star TV Ekranlarında izleyici ile buluşan ve önemli bir izleyici kitlesine sahip olan Ufak Tefek Cinayetler 38. Bölümü ile ekranlara geldi. Herkes şimdi yeni bölümü merak içinde beklemeye başladı. Ufak Tefek Cinayetler 39. Bölüm Fragmanı ve bütün ayrıntılar bu sayfada…

Heyecanın doruğa çıktığı bölüm sonrasında yeni bölüme dair ipuçlarını içerisinde barındıran Ufak Tefek Cinayetler 39. Bölüm Fragmanı yayınlandığında burada olacak.

Ufak Tefek Cinayetler 39. Bölüm Fragmanı – 38. Bölümde neler oldu?

Ufak Tefek Cinayetler 38. bölümde neler oldu?

Katil ortaya çıkıyor!

İyiler ve kötüler arasındaki savaş iyice kızıştı. Herkes tarafını seçsin! Betül kılıcını çekti, babalık tespiti davasıyla Oya'yı tek hamlede yere sermeye kararlı. Bu yetmezmiş gibi bir de Merve pimi çekiyor ve Oya'yla Kerim'in birlikte olduğu dedikodusu Sarmaşık'ta bomba gibi patlıyor. Tüm bunlar Oya-Serhan cephesinde işleri iyice karıştırıyor. Emre'yle Pelin'in gizli geçmişlerini öğrenen Burcu bakalım nasıl bir hamle yapacak? Başkomiser Kemal, Sarmaşık soruşturmasını derinleştiriyor ve Edip'in katilini bulmaya bir adım daha yaklaşıyor. Köşeye sıkışan katil, vicdan azabıyla kıvranıyor!

37. bölümde neler oldu?

Emre ve Kerim Sarmaşık'ı ateşe veriyorlar!

Kerim ve Emre, Sarmaşık'ın altını üstüne getirmeye ant içtiler. Şimdi yerin altında gömülü sırları olan Sarmaşık sakinleri düşünsün! Emre gümbür gümbür gidiyor, sırları bir bir ortaya döküyor. Ve bir sonraki aşamaya geçiyorlar: Edip'i kimin öldürdüğünü bulacaklar. Çember daralıyor. Oya bir yandan, Kemal bir yandan, bir de bu adamlar... Sonuca adım adım yaklaşıyoruz. Şer ittifakının dağılması ise an meselesi. Nihayet bir kaçak çıkıyor... Çözülme başladı!

Diğer büyük bombayı Betül Aksak atıyor. Oya'nın bebeği, Aksak soyadını alacak artık, kaçış yok. Ne Merve durabilir bunun önünde, ne Oya... "Deniz Aksak" ismi, gümbür gümbür geliyor.

36. bölümde neler oldu?

Merve, Kerim’den intikam almaya soyunuyor!

Kerim, geçmişi eşeleyerek Merve’nin canını çok yaktı. Şimdi sıra Merve’de! Merve, Kerim’in zayıf bir noktasını bulup onu alt etmeye kararlı. Ama Kerim de öyle kolay kolay yere serilecek bir adam değil. Aşil topuğunu ustaca gizleyen, güçlü bir savaşçı o. Bu kez Merve’nin işi her zamankinden daha zor!

Serhan’ın annesi Betül Hanım, Oya’ya karşı yeni bir savaş başlatıyor ve Oya-Serhan cephesinde işler daha da karışıyor. Emre, Pelin’i köşeye sıkıştırıyor ve onu geçmişiyle yüzleşmeye zorluyor. Başkomiser Kemal’in peşinde olduğu cinayet aleti şok bir şekilde el değiştiriyor ve Edip cinayeti çözülmeye başlıyor! Katile adım adım yaklaşıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 08:26


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner432

banner454

banner443

banner441

banner393