Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm fragmanı yayında mı?

Ufak Tefek Cinayetler 29. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm fragmanı yayında mı?

Star TV'de ekranlara gelen Ufak Tefek Cinayetler 29. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizi bu hafta da hayranlarını ekran başına kilitledi. Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Ufak Tefek Cinayetler 29. bölüm fragmanı

Ufak Tefek Cinayetlerde son düzlük başlıyor. Şüphelileri görmeye, cinayetler ilgili büyük bilgiler alıp, sonuca varılmaya başlandı. Kemal hızla çözüme gidiyor. Önüne beklemediği engeller çıksa da, durmaya niyeti yok. Ölmeyenler kimler, görmeye başladık. Diğer yanda Oya- Merve kapışması sürpriz bir sonuca çıkıyor. Serhan'sa araştırmaya karar veriyor. İpin ucundan tutarak, sonuca ulaşmaya, bu kadınların ne sakladığını, bu noktaya nasıl gelindiğini bulmaya kararlı. Arzu için hesap vakti geldi çattı. Burcu ve Arzu hesaplarını görmek zorundalar artık. Peki bu kapışmada kim ayakta kalacak?

Ufak Tefek Cinayetler 28. bölüm fragmanı

Merve bir kâbusa uyanıyor. Bir yanda Oya’nın öldüğü haberi. Diğer yanda Oya için aşk acısı çeken Serhan. Bakalım, Merve bu kâbusun içinden çıkabilecek mi yoksa her şey daha kötüleşip bir karabasana mı dönüşecek? Oya’nın dünyası aldığı bir haberle aydınlanıyor ama onun önce karanlıkla hesabını kapatması lazım. Oya artık duracak gibi değil. Dinamitleri patlata patlata gidiyor. Kocaman bir intikam yürüyüşü başladı. Ve cinayete doğru gidiliyor artık.... Yeni gelen bilgiler ışığında, Başkomiser Kemal ise şu soruyu sorarken buluyor kendini: Ya asıl suçlu, en az şüphelendiğimiz kişiyse?
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner443

banner441