banner526

banner533

banner513

Ufak Tefek Cinayetler 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 20. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizide neler oldu, yeni fragman yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 13.03.2018, 22:46
Ufak Tefek Cinayetler 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Ufak Tefek Cinayetler 20. bölümüyle ekranlara geldi. Yine herkesi ekran başına toplayan dizide heyecan üst noktadaydı. Ufak Tefek Cinayetler 21. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak:

Ufak Tefek Cinayetler 20. bölüm özeti

Silahlar çekildi, 4 kadın birbirine saldırıyor. Artık işler ciddi, olan sonunda Oya'ya olacak. En delikanlıyı yiyecek bu Sarmaşık! İyiler ve haydutların çetin savaşı başladı artık. Üstelik bir de düğün var. Ne oluyorsa o düğünde oluyor. Gözleri artık kan bürüdü. Bu düğünün olmamasını isteyen kim? Olmasını isteyen kim?

Ufak Tefek Cinayetler’in gerçek cinayetler haline gelmeye başladığı yeni bölümde herkes suçlu olabilir!

Ufak Tefek Cinayetler 19. bölüm özeti

Arzu, Merve'nin yalanını, Oya da Burcu’nun oyunu çözüyor. Şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. 5 kadın zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. Çember git gide daralıyor. Artık biri birinden kurtulmak zorunda! Merve, Arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. Arzu da Oya'ya düşman oluyor. Sonunda sarmaşık Oya'yı kuşatıyor.Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! Kadınların savaşı aslında daha şimdiden "can alma" seviyesine geliyor. 

Ufak Tefek Cinayetler 18. bölüm özeti

Burcu, hamileymiş haberi siteye bomba gibi düşüyor! Hemen saflar tutuluyor. Kim eski eşin yanında duracak, kim metresin tarafına geçecek! Savaş ışık hızıyla Oya - Merve kapışmasına dönüşüyor. Oya bir yandan bastırırken, Merve bütün kudretini kullanıyor. Filler tepişirken çimenler eziliyor. Bugüne kadar sürekli ezilen Arzu ise artık canavarlaşıyor. Merve'nin hırsız yalanını sonunda biri yakalayacak. Üstelik kanıtıyla birlikte. Merve fırtına gibi eserken, kim çekecek yeri altından? Pelin mi Oya mı Arzu mu? 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@