Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm fragmanı çıktı. Sevilen dizide bu hafta da yine nefesler tutulacak. İşte Ufak Tefek Cinayetler'den detaylar

Dizi - Film - TV 03.02.2018, 13:46
Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm fragmanı çıktı. Her hafta salı günü ekranlara gelen dizide bu hafta yine heyecan dorukta olacak.


Ufak Tefek Cinayetler 15. bölüm fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 14. bölüm özeti

Oya ve Edip, 96’yı anlatıyor, ortalık fena karışıyor. Şer birliği için bedel ödeme vakti geldi. Oya’nın patlattığı bombalar deprem etkisi yaratıyor. Peki Merve şimdi ne yapacak? İşler kontrolünden öyle bir çıktı ki hemen bir hamlede bulunmazsa her şey elinden yitip gidecek. Merve’yi ancak zehir gibi zekası kurtarabilir. Pelin’inse gözü yaşlı… Taylan hayatının bir yalan üzerine kurulu olduğunu anlayınca fırtına gibi esiyor. Pelin ne yapacağını bilemez halde, Merve’den medet umuyor. Arzu da geçmişin bedelini ağır ödüyor; Nilay evi terk ediyor. Arzu kızını geri kazanabilecek mi? Oya ve Serhan bir dönüm noktasında artık. Ya aşkı seçecekler ya da mutsuz ama alışkın oldukları hayatı…

Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm özeti

Serhan yaşadıkları neticesinde büyük bir ayma yaşıyor. Oya'ya gidip açıkça konuşuyor; "her şey senin istediğin gibi olsun, yaşayalım bunu!" Ve Oya'nın hayatını kuşatmaya, ayaklarını yerden kesmeye başlıyor.
Merve ise Serhan'ın böyle bir ayrılık yoluna girdiğini anlamamakta ısrar ediyor. Onun gündemi farklı çünkü; gücünü geri kazanacak! Önce Arzu'yla kapışıyor. Sonra sıra Pelin'e geliyor. Pelin ve Merve kılıçlarını açıkça çekiyorlar. Dört kadın bir araya gelip müthiş bir hesaplaşma yaşıyorlar. Diğer tarafta da dört erkek toplanıyor ve ilk defa çok gerçek bir yerden konuşuyorlar. Merve ortalığı aleve vererek giderken hiç anlamadan Oya'nın içindeki canavarı uyandıyor. Oya şimdi düğmeye bastı, mahvedecek onları!

Yorumlar (1)
Emine ARSLAN 3 yıl önce
Çok suuuuper bir dizi helal olsun hazırlayana

Gelişmelerden Haberdar Olun

@