7m


7m

hyundai

Ufak Tefek Cinayetler 14. bölüm fragmanı çıktı mı?

Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm ile ekranlara geldi. Son bölümde neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 23.01.2018, 22:01 24.01.2018, 00:19
Ufak Tefek Cinayetler 14. bölüm fragmanı çıktı mı?

Star TV'de ekranlara gelen Ufak Tefek Cinayetler 13. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Sevilen dizide bu hafta Serhan aklanırken aklı tamamen Oya'dadır ve bunu ona söyler. Merve ise intikam aleviyle yanarken Oya da artık düğmeye basmıştır... Ufak Tefek Cinayetler 14. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak

Ufak Tefek Cinayetler 13. bölüm özeti

Serhan yaşadıkları neticesinde büyük bir ayma yaşıyor. Oya'ya gidip açıkça konuşuyor; "her şey senin istediğin gibi olsun, yaşayalım bunu!" Ve Oya'nın hayatını kuşatmaya, ayaklarını yerden kesmeye başlıyor.

Merve ise Serhan'ın böyle bir ayrılık yoluna girdiğini anlamamakta ısrar ediyor. Onun gündemi farklı çünkü; gücünü geri kazanacak! Önce Arzu'yla kapışıyor. Sonra sıra Pelin'e geliyor. Pelin ve Merve kılıçlarını açıkça çekiyorlar. Dört kadın bir araya gelip müthiş bir hesaplaşma yaşıyorlar. Diğer tarafta da dört erkek toplanıyor ve ilk defa çok gerçek bir yerden konuşuyorlar. Merve ortalığı aleve vererek giderken hiç anlamadan Oya'nın içindeki canavarı uyandıyor. Oya şimdi düğmeye bastı, mahvedecek onları!

Ufak Tefek Cinayetler 12. bölüm özeti

Oya, Serhan'ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor

Dört kadın, dört tarafa savruluyor. Pelin, esip gürlemeye başladı. Büyük organizasyonlarla varlığını kanıtlamaya çalışırken, başı beklenmedik bir belaya giriyor. Arzu'yla Mehmet, kızlarının oyununa geliyorlar. Arzu kıymete bindi, Mehmet peşinde... Bir an olsun ayrılmak istemiyor. Merve filikaya atlayıp gemiyi terk ediyor. Oya ve Serhan arasında ilk kez bir engel yok bu defa. Oya, Serhan'ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor. Bu işi doktor Oya Toksöz olarak çözebilecek mi?


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@