Tutunamayanlar 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların sevilen dizilerinden olan Tutunamayanlar'ın 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman ise dizinin izleyenlerini heyecanlandırdı. İşte o fragman...

Tutunamayanlar 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İzleyenleriyle her hafta salı akşamı TRT 1 ekranlarında buluşan Tutunamayanlar dizisinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircilerini yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

TUTUNAMAYANLAR 7. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE TUTUNAMAYANLAR 6. BÖLÜM ÖZETİ...

İrem'le restoranda yaşadıklarından dolayı depresyona giren Tarık, odasına kapanıp inzivaya çekilir. İzlediği her kanalda Sevgililer Günü reklamlarıyla karşılaşır. Ablasının zorlamasıyla dışarı çıkan Tarık, bu sefer gittiği her yerde Sevgililer Günü mesajlarıyla karşı karşıya kalır. Gerçek aşkın varlığını bulmaya çalışan Tarık, İlhan ve Lütfü'ye danışır.

Mahalledeki Sevgililer Günü hazırlıklarına İrem'de katılır. İrem, Sevgililer Günü için kitap kafeye yeni bir düzen getirir. Ancak Tarık, İrem'e darılmıştır. İrem, Tarık'ın kendine neden darıldığını öğrenebilecek midir?

Faturaları ve kirayı ödemekte zorluk yaşayan Lütfü, bu konuyu hiç umursamayan İlhan'a sitem eder. İlhan faturalara ve kiraya yardımcı olması için sürpriz bir ev arkadaşı bulur. Lütfü'nün ev arkadaşı kim olacaktır? Üniversitesi kapanan Hicabi, Sevgililer Günü'nü fırsata çevirmek için kolları sıvar. Hicabi bu durumdan faydalanabilecek midir?

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513