7m


7m

hyundai

Tutunamayanlar 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların yeni dizilerinden olan Tutunamayanlar'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 16.01.2020, 09:28
Tutunamayanlar 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

TRT 1'in yeni ve sevilen dizisi Tutunamayanlar'ın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircilerini yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

TUTUNAMAYANLAR 3. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE TUTUNAMAYANLAR 2. BÖLÜM ÖZETİ...

Tarık’ın mahalleye gelen İrem’in neden geri döndüğüyle ilgili kafasında soru işaretleri vardır. İrem ise Tarık’a yük olduğunu düşünmektedir. Heyecan dolu dizinin son bölümünden tüm detayları sayfamızdan görebilirsiniz.

Bir an önce terfi alıp, Avrupa'ya tayin olmak isteyen ilham perisi İlhan, toplanan periler konseyine ‘yaptığı ilhamlarla' ilgili bir sunum yapmış, fakat beklediği sonucu alamamış ve eski görev yerine tekrar dönmüştür. Öte yandan Tarık'ın mahalleye gelen İrem'in neden geri döndüğüyle ilgili kafasında soru işaretleri vardır. İrem ise Tarık'a yük olduğunu düşünmektedir. Tarık, ekonomik olarak da zor durumda olan İrem'e iş konusunda yardım etmeye çalışır.

Bu durumu öğrenen Cemile, yeni gelen bu kızı tanımak için çeşitli yollar dener. Tarık ve İrem'in aralarında bir şey olmasını istemeyen Cemile, Nurdagül ve Vildan ile beraber planlar yapmaya başlar.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@