7m

7m

hyundai

Türk Malı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Türk Malı 3. bölüm ile izleyicilerle buluştu. Sevilen dizide neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşe detaylar

Dizi - Film - TV 11.06.2017, 22:39
Türk Malı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'de ekranlara gelen Türk Malı 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlk bölümleriyle beğeni kazanan Şafak Sezer'in yeni dizisi herkesi güldürmeyi başardı. Türk Malı 4. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.
 

Türk Malı 3. bölümde neler oldu?
Erman Kuzu, amcasının oğlu Eymen’den emanet aldığı “zengin hayatına” alışmakta büyük zorluk çekmektedir. Bir yandan problem çocuk yeğenleri ile uğraşırken, diğer yandan da çocukların çatlak dadısı Bakiye’ye karşı kıyasıya bir “otorite savaşı” vermektedir.

Bakiye, her ne kadar en başta Erman’a karşı bir duruş sergilese de; Eymen’in nikah masasında bırakıp kaçtığı uzatmalı nişanlısı Şehnaz’ı da evde hakimiyet kurmak için her türlü numarayı çevirmeye başlayınca; Bakiye de, Erman’a yanaşmak zorunda kalıyor. Şehnaz, koyu Trabzonlu olan babasının Eymen’i görmeye geleceğini söyleyince, evde işler karışır. Çünkü Eymen, hala firardadır. Bunun üstüne Şehnaz, Erman Kuzu’dan, bir akşamlık Eymen kılığına girmesini ve babasının karşısına Eymen gibi çıkmasını ister.

Bakiye de, evin asıl sahibi Eymen’in yolunu gözleye dursun, çocuklar için daha iyi bir dadı olmanın yollarını aramaya başlar ve ilk adım olarak çocukların velisi olarak okul müdürü ile veli toplantısına gider. Erman da, çocukların amcaları olarak Bakiye ile birlikte gider. Müdür, çocukların okulda ne kadar yaramaz ve disiplinsiz olduklarını söyleyince; bizim ikili birer Amca ve Dadı gibi değil, tam bir ebeveyn gibi davranarak çocukları hizaya getirmek için evde “internet yasağı” başlatırlar.

Yan evde oturan neşeli çift Bahattin ve Şaduman cephesinde de kırk yıllık evliliğin sonunda başlayan “kedi-fare” kovalamacı tüm eğlencesiyle sürmektedir. Bahattin, komşu evin güzel ve seksi hizmetçisi Valeri’nin işten ayrılmak istediğini ve kendine yeni iş bakındığını söyleyince; Bahattin, bu habere çok sevinir ve Valeri’yi kendi evlerine transfer edebilmek için hemen bir plan yapar. Bahattin, evdeki 20 senelik hizmetçileri Hidayet’in eğer evlenirse, evden ayrılacağını öğrenince hemen Hidayet’e “acil kısmet arayışına” başlar. Bahattin’in ilk hedefi, sitenin kendini CIA ajanı sanan güvelik görevlisi Rıfkı olacaktır.

Bu sırada Şaduman da, bir gün gerçek bir sahneye çıkıp, gerçek bir assolist olabilmek için her türlü yolu denemeye devam etmektedir. Diğer yan evde oturan, yeni evli çiftimiz Onur ve Deren de, kendi yaşam tarzlarına tam zıt olan komşularından uzak durabilmek için yeni planlar peşindedirler. Psikolog Onur, “Erman Kuzu’dan daha berbat bir adam olarak” o’nu sindirme planı yapar. Ama Deren’in çalıştığı ajansın sahibi ile hanımının o akşam genç çifte misafirliğe gelecek olmaları işleri karıştırır. Onur, Erman Kuzu taklidi yaparken, Deren’in patronuna yakalanınca; Deren’in tüm kariyer planları alt üst olur ve bir kez daha Onur’un bu planı da kendi elinde patlamış olur.

Türk Malı 2. bölüm özeti

Erman Kuzu’nun amcasının oğlu, ünlü ve zengin iş adamı Eymen Kuzu, düğün akşamı evden kaçıp, çocuklarını ve evi Erman’a emanet edince; Erman, bir anda kendini hiç alışık olmadığı zengin bir hayatın ortasında bulur.Çocukların dadısı Bakiye, Eymen’in yerine evin yeni reisi olarak gelen Erman’ı hiç beğenmez, O’nu kendine ve çocuklara yakıştıramadığı için, o’na karşı bir tavır alır.Erman, bir yandan çocuklarla ilgilenmeye çalışırken; bir yandan da Bakiye dadı ile evde komik bir güç mücadelesine girişir.Şaduman, tekrar sahneye çıkacağı günü hayal etmektedir

Bu sırada komşu evde oturan Bahattin ve Şaduman da, Bahattin’in emekli olup eve geri dönmesini kutlamaya devam etmektedirler. Şaduman, eski bir piyanist şantör olan kocasını zorla piyanoya oturtup, kendisine şan dersleri verdirir. Çünkü önceki akşam Şaduman, hayatında ilk kez sahneye çıkmış ve sahne tozunu yutmuştur. Artık o’nun için geri dönüş yoktur. Şaduman, tekrar sahneye çıkacağı günü hayal etmektedir.Bahattin, komşu evin güzel ve seksi hizmetçisi Valeri’nin izin günü olduğunu ve Bebek’e gidip orda kendisi gibi modellik yapan Ukraynalı kız arkadaşlarıyla buluşacağını söyleyince; Bahattin, evden firar edip, Bebek’de Valeri ve arkadaşlarıyla buluşmak için hemen bi kaçış planı hazırlar. Ama her zaman olduğu gibi yaptığı bütün planlar Bahattin’in elinde patlar. Yan eve taşınan yeni evli çiftimiz Onur ve Deren de, komşularının tuhaf hallerinden çok korkmuşlardır ve mümkün olduğunca onlardan uzak durmaya karar vermişlerdir. Çiftin üniversiteden arkadaşları, “güle güle oturun” misafirliğine gelmek isteyince; Onur ve Deren evlerinde küçük bir parti vermek zorunda kalırlar. Ancak, tehlike çok büyüktür. Komşular, eğer evde böyle bir parti olduğunu duyarlarsa, mutlaka çıkıp kendilerini zorla bu davete katacaklardır ve işin sonunda genç çiftin nezih partisi mahvolacaktır.

Süreç Film Ali Gündoğdu imzalı, senaristliğini Tayfun Güneyer’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Jale Atabey’in yer aldığı “Türk Malı Aile Komedisi”; güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül ve Buse Narcı’yı bir araya getiren proje, uluslararası standartlardaki çekim kalitesi ile yeniden milyonlarca kişinin gönlüne taht kurmaya hazırlanıyor. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@