7m


7m

hyundai

Tolgshow neden yayınlanmıyor? Tolgshow yeni bölüm niye yok?

Tolgshow bu hafta da yayınlanmama kararı aldı. Programı izlemeyş bekleyenler yeni bölüm yerine dizi tekrarıyla karşılaştı. eki Tolgshow neden yayınlanmıyor, bitti mi? İşte soruların cevabı

Dizi - Film - TV 10.02.2018, 23:41 10.02.2018, 23:56
Tolgshow neden yayınlanmıyor? Tolgshow yeni bölüm niye yok?
Tolga Çevik'in komedi programı olan Tolgshow her hafta cumartesi günleri ekrana gelirken son iki haftadır yayınlanmıyor. Geçen hafta yayınlanmayan sevilen programın hayranları "Tolgshow bitti mi, Tolgshow neden yayınlanmıyor?" sorularına yanıt ararken geçen haftada olduğu gibi bugün gelen şehir haberleri nedeniyle program ertelendi.

Geçen hafta gelen şehit haberleri sonrası yayınlanmadığı gibi bu hafta da Tolgshow gün içerisinde gelen 11 şehit haberi nedeniyle ekranlara gelmedi.

Geçen hafta Tolga Çevik yaptığı açıklamada " Üzgünüz... Şehitlerimiz için dualarımız. Bugün yayınımızı yapmamaya karar verdik. Allah onlara rahmet, bizlere sabır versin" ifadelerini kullanarak Afrin'den gelen şehit haberleri nedeniyle programın yayınlanmadığını duyurmuştu. Bu hafta da Çevik sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Tolgshow'un yayınlanmayacağının sinyalini vermişti. Ünlü komedyen " Yine içim acıyor. Yine evlatlar yitti. Ne yazayım, ne diyeyim bilemiyorum" ifadelerini kullandı. Ardından bir açıklama daha yaparak "Yayınımız olmayacak.Allah Şehitlerimize rahmet eylesin. Ailelerine sabır versin. Hepimizin başı sağolsun" dedi.
tolga çevik

Tolgshow 6. bölüm fragmanı;Tolga Çevik kimdir?

1974 tarihinde İstanbul’da doğan Tolga Çevik, Aslen Mersin’lidir. Lise döneminden itibaren oyunculukla ilgilenen oyuncu üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okumak istemiş ancak kazanamamış, bunun üzerine Yeditepe Oyuncuları adlı tiyatroya katıldı. Celile Toyan ve Göksel Koray gibi ünlü isimlerden ders alan Tolga Çevik kendisini geliştirmekten çekinmedi. Eğitimini ABD’de devam ettiren Çevik, Sahne Sanatları bölümünden başarı ile mezun oldu. ABD’de ünlü aktör Robin Williams’den ders aldı. Türkiye’ye dönen Çevik B.K.M’ye katılarak Bana Bir Şeyler Oluyor adlı tiyatroda oynadı. Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Vizontele, Vizontele Tuube  ve Organize İşler filmlerde rol aldı. Arkadaşım Hoşgeldin adlı tiyatro oyununda 2013 yılından beri oynayan oyuncu Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Yılmaz ile evlendi. Bir kız (Tuna), bir erkek (Tan) adında iki çocuğu bulunmaktadır. 2009-2010 yılları arasında uzun dönem askerlik yaptı.

Yorumlar (7)
Tolgshowa yazıklar olsun 4 yıl önce
Dalga mı geçiyorsunuz siz bizimle yeter artık
Tolgshow yine mi 4 yıl önce
haklısın iyice b*ku çıktı bu işin adam son dakika yayın olmayacak diyo nedense her b*k devam ediyo tolgshow devam etmiyo .
Nilay 4 yıl önce
Neden yayınlanmıyo anlıyamadım bu hafta çünki ailece çok seviyrz takip ediyoruz gecen hafta tamam ama bu cumartesi olabilirdi çok üzüldk yayın olmadığı için
Ali 4 yıl önce
Bune ya Allahım
Kaç yıllık tolga cevik hayraniyim 4 yıl önce
Her programını 5 kere isledim bastan sona yeter artık bir kere bile izlemicem.
Tolgshow izleyenlerine çok ayıp ediyor. 4 yıl önce
Hiç yayınlanmasın o zaman boşa kayıt yani.
Zeki 4 yıl önce
Tamam bizimde icimiz yaniyor Allah sehitlerimize rahmet eylesin ama bu savas aylarca surecek savas surdugu muddetce yayinlanmayackmi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@