banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Söz 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Söz'de neler olacak?

Söz 6. bölüm fragmanı çıktı. Yeni bölümde neler olacağı merakla bekleniyor. İşte ilk ipuçları

Dizi - Film - TV 03.05.2017, 14:53 03.05.2017, 15:18
Söz 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Söz'de neler olacak?

Star TV'nin yeni dizisi Söz 5. bölümüyle ekranlara gelmişti. Sevilen dizide heyecan yine doruktaydı. Söz 6. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Keşanlı şehit düşüyor...


Söz 6. bölüm fragmanı

Söz yeni bölümde Yavuz ve ekibi rehin alınan askerleri kurtarmak için plan yapmak zorunda… Son çatışmada ağır yaralanan Keşanlı şehit düşüyor.

Son bölümde neler oldu?

Çolak’ı köşeye sıkıştıran Yavuz ve ekibi, beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Aşmaları gereken engel, hem masum bir çocuğun hem de Keşanlı’nın hayatına mal olabilecek derecede ciddidir. Bu arada Eylem, Çolak’ın elindedir ve orda Çolak’ın kan donduran planlarından birine tanık olmak üzeredir. Bu durum Eylem’in hayatını iyice riske atarken Bahar da hastanede hayati bir tehlike ile karşı karşıya gelir. Bu tehlike, Yavuz ile Bahar arasında gerginliğe neden olurken Çolak da büyük planı için üst düzey militanlarla bir toplantı yapmak üzeredir. Toplantıyı haber alan Tim’in iki görevi vardır: Aynı anda hem Eylem’i kurtarmak hem de toplantıyı basmak için plan yaparlar. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Bu arada Fatma, Hafız’dan boşanmak için avukata giderken onu temelli kaybetmek üzere olduğundan habersizdir.
Söz 6. bölüm fragmanı

Önceki bölümde neler oldu?

Düğünde yaşanan katliam bütün Türkiye’de şok etkisi yaratır. Düğün sırasında verdiği kritik karar, Yavuz’un başının belaya girmesine sebep olur. Katliamla ilgili çekilen görüntüler çarpıtılarak medyaya servis edilir. Türk askeri zor durumda kalır. Röportaj hayaliyle Çolak’ın yanına giden Eylem, başını nasıl bir tehlikeye soktuğunun farkında değildir. Yavuz ve arkadaşları, bu cani saldırının karşılığını vermek için hızla harekete geçerler. Tim, Çolak’ı köşeye sıkıştırmak üzeredir.
Oyuncu kadrosu;

Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Nil Günal, Ece Okay, Melissa Yıldırmer, İlayda Ildır


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@