banner526

banner535

Söz 6. bölüm fragmanı yayında! Söz'de Alay Marşı gündem oldu!

Söz 6. bölüm fragmanları yayınlandı. Yayınlanan 2. tanıtımda askerlerin söylediği "Alay Marşı" sosyqal medyada gündem oldu.

Dizi - Film - TV 06.05.2017, 13:09
Söz 6. bölüm fragmanı yayında! Söz'de Alay Marşı gündem oldu!

Star TV'nin kısa sürede sevilen dizisi Söz yine fırtına gibi geliyor. Söz 6. bölüm fragmanları yayınlandı. Yayınlanan tanıtımlarda Özel Kuvvet Tim'deki askerlerin Alay Marşı söylemesi kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. 
 

Söz 6. bölüm fragmanı 1

Söz yeni bölümde Yavuz ve ekibi rehin alınan askerleri kurtarmak için plan yapmak zorunda… Son çatışmada ağır yaralanan Keşanlı şehit düşüyor.

Söz 6. bölüm fragmanı 2

Tanıtımda ekibin Alay Marşı'nı söylemesi büyük ilgi topladı. Fragman kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

Son bölümde neler oldu?

Çolak’ı köşeye sıkıştıran Yavuz ve ekibi, beklemedikleri bir engelle karşılaşırlar. Aşmaları gereken engel, hem masum bir çocuğun hem de Keşanlı’nın hayatına mal olabilecek derecede ciddidir. Bu arada Eylem, Çolak’ın elindedir ve orda Çolak’ın kan donduran planlarından birine tanık olmak üzeredir. Bu durum Eylem’in hayatını iyice riske atarken Bahar da hastanede hayati bir tehlike ile karşı karşıya gelir. Bu tehlike, Yavuz ile Bahar arasında gerginliğe neden olurken Çolak da büyük planı için üst düzey militanlarla bir toplantı yapmak üzeredir. Toplantıyı haber alan Tim’in iki görevi vardır: Aynı anda hem Eylem’i kurtarmak hem de toplantıyı basmak için plan yaparlar. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Bu arada Fatma, Hafız’dan boşanmak için avukata giderken onu temelli kaybetmek üzere olduğundan habersizdir.
Söz 6. bölüm fragmanı 1


Önceki bölümde neler oldu?

Düğünde yaşanan katliam bütün Türkiye’de şok etkisi yaratır. Düğün sırasında verdiği kritik karar, Yavuz’un başının belaya girmesine sebep olur. Katliamla ilgili çekilen görüntüler çarpıtılarak medyaya servis edilir. Türk askeri zor durumda kalır. Röportaj hayaliyle Çolak’ın yanına giden Eylem, başını nasıl bir tehlikeye soktuğunun farkında değildir. Yavuz ve arkadaşları, bu cani saldırının karşılığını vermek için hızla harekete geçerler. Tim, Çolak’ı köşeye sıkıştırmak üzeredir.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@