Söz 38. Bölüm Fragmanı - 37. Bölümde neler oldu?

Ekranların sevilen ve en çok izlenen dizilerinden olan Söz 37. Bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında herkes gelecek bölümü merak ediyor. Söz 38. Bölüm fragmanı ve tüm ayrıntılar bu sayfada.

Söz 38. Bölüm Fragmanı - 37. Bölümde neler oldu?

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan ve en çok izlenen diziler arasında yer alan Söz 37. Bölümü ile ekranlara geldi. Nefeslerin tutulduğu bölüm sonrasında herkes gelecek bölümü iple çekiyor. Söz 38. Bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde.


Söz 38. Bölüm Fragmanı

Bu akşam yayınlanan bölüm sonrasında herkesin merakla beklediği 38. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda bu sayfada olacak.

Söz 38. Bölüm Fragmanı - 37. Bölümde neler oldu?

Söz 37. Bölümde neler oldu?

Avcı ile Eylem, hayatlarının en büyük acısı ile karşı karşıya...

Avcı ve Eylem düştükleri pusuyla baş etmeye çalışsalar da Selim’in kurduğu tuzak ikisini de dönülmez bir yola sokacaktır. Eylem’in yaptıklarını gururuna yediremeyen Selim, onlara hayatlarındaki en büyük acıyı yaşatmak için yemin etmiş bir şekilde karşılarındadır.

Nazlı yaşadığı krizle hiç yapılmayacak bir şey yapar ve bunun bedelini çok ağır ödemek zorunda kalır. Nazlı’nın hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.
Yavuz’dan, hain babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar’ın artık Yavuz’la arasındaki bağlar kopmak üzeredir. Gerçekler hakkında daha fazla bilgi edinmek için uğraştıkça ilişkileri iyice karmaşık bir hal alır.

Büyükelçinin ölümünden sonra Derman ve Selim yeni görevlendirmeleriyle harekete geçerler. Hem ülke sınırları içinde hem de sınır dışındaki birliklerimize yönelik yeni eylemler planlamaktadırlar. Tim bu saldırılıları önlemek için hayati bir görev alır. Zamanla yarışan Tim, Derman ve Selim’in başarılı olmalarını engellemek için var güçleriyle savaşırlar.

36. Bölümde neler oldu?

Çolak büyük bir veda sürprizi için hazırlık yapıyor...

Derman’ın kurduğu tuzaktan kurtulan Tim’i yeni bir görev bekliyordur.

Yolun sonuna geldiğini anlayan Çolak gösterişli bir veda için çalışmaya başlar. Büyükelçi, Agah ve Yavuz’u öldürmek için kanlı bir plan yapar. Ancak Tim bu planı bozmaya yemin eder. Çolak için artık yolun sonu yaklaşmaktadır.

Tim, Çolak’ı ele geçirmenin gururunu yaşarken, Derman yeni ve daha büyük bir tehlike olarak sahne alır. Babasının gerçek kimliğini ve ölümüyle ilgili büyük sırrı öğrenen Bahar için Yavuz’la olan ilişkisi bambaşka bir hal alacaktır.
 
Verilen uyuşturucunun etkisiyle psikolojisi bozulan Nazlı ise hem kendisinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmak üzeredir.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441