banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Söz 31. bölüm fragmanında Agah, Yavuz'a gerçekleri anlatıyor!

Söz 31. bölüm fragmanları yayınlandı. Dizide bu hafta heyecan dorukta olacak. Agah, Yavuz'a gerçekleri anlatırken Yavuz büyük bir şaşkınlık içerisinde herşeyi öğreniyor.

Dizi - Film - TV 26.01.2018, 14:52 28.01.2018, 11:39
Söz 31. bölüm fragmanında Agah, Yavuz'a gerçekleri anlatıyor!

Star TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Söz'ün 31. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen hafta büyük bir heyecana sahne olan dizide, Yavuz, Agah'ın aslında bir terörist değil, devlet için çalışan bir ajan olduğu gerçeğini öğrenmişti. Bu bölümde ise Agah, Yavuz'a herşeyi anlatıyor. Korhan Paşa'yı öldürmediğini ve bunun bir senaryo olduğunu söyleyen Agah ayrıca her zaman Yavuz'un yanında olduğunu dile getiriyor.

SÖZ 31. BÖLÜM FRAGMANI​SÖZ 31. BÖLÜM ÖNİZLEMESİ

Agah, Korhan Paşa'yı öldürmediğini anlattığı sahnede, paşayı çok gizli bir şekilde olay yerinden gönderdiği görülüyor.


30. bölümde neler olmuştu

Yavuz, tutulduğu hapishanede ölümle burun buruna...
Karabayır’ı vurmak üzere havada olan füzeyi durdurmanın tek yolu Agah’taki kodlardır. Agah’ın ise kodları karşılıksız vermeye niyeti yoktur. Bu pazarlık sonunda Agah’ı öldüren Yavuz bambaşka bir yola sürüklenecektir. Füze tehlikesini bertaraf eden Tim Yavuz’un Agah’ı öldürdüğü için tutuklandığını öğrenince komutanlarını arkada bırakmamak için Erdem önderliğinde amansız bir mücadeleye girişecektir. Yavuz ise tutulduğu hapishanede ölümle burun burunadır. Tim tarafından darbe üstüne darbe yiyen Çolak kendine maddi kaynak sağlamak ve sözde masumiyetini kanıtlamak için Yabancı Büyükelçiyle birlikte yeni planlar yapar. Bu plan Tim’in Çolak’la ve beraberindeki terörle olan mücadelesini başka bir boyuta sürükleyecektir. Çolak giderek köşeye sıkışmaya başlamıştır. Karabayır’a dönen Yavuz artık asker değildir. Agah’ın ölümü ve Yavuz’un tek başına giriştiği bu eylem askerliğinin de sonu olur. Ama bu durum, Yavuz için yeni bir başlangıç olacaktır…


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@