Sen Çal Kapımı 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların başarılı dizisi Sen Çal Kapımı'nın 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 30.10.2020, 13:01
Sen Çal Kapımı 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İzleyenlerini her hafta çarşamba akşamı Fox Tv ekranlarının başına kitleyen Sen Çal Kapımı dizisinin 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircileri yeni bölümde neler bekelyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

SEN ÇAL KAPIMI 17. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SEN ÇAL KAPIMI 16. BÖLÜM ÖZETİ...

Serkan, Eda’yı kamp alanında bulduktan sonra üzerine titrer. Serkan’ın yakın ve ilgili davranışları, Eda’nın dikkatini çeker. Serkan’ın ayrılık kararının arkasında başka bir neden olduğundan şüphelenir.
Eda ormanda kaza geçirdiğinde başını çarptığı için sabaha kadar uyumaması gerekir. Serkan onu ısrarla yazlık eve götürür. Ve sabaha kadar birlikte zaman geçirirler.

Serkan ise Eda ile ayrılığa alışmaya çalışmakta, bir yandan da Efe ve Eda’nın hep birlikte olmasına tepkisiz kalmaya çalışmaktadır. Çünkü Eda’nın ayrılıklarıyla ilgili şüpheleri olduğunun farkındadır.
Erkeklerin maç, kızların karaoke yaptığı gece, erkekler de kızların partisine katılır. Herkesin duygularını birbirine açtığı bu gecede, Serkan’ın Eda’ya olan aşkını gizlemesi ise düşündüğünden çok daha zor olacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@