Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayında

Sen Anlat Karadeniz ne zaman yayına başlayacak sorusunun yanıtı belli olurken, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayında

ATV ekranlarının reyring rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'de hasret sona eriyor. Sevilen dizi yeni sezona bu hafta başlıyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı da yayınlanırken bu sezon aksiyonun tavan yapacağı ortaya koyuldu. Dizi bu hafta 19 Eylül çarşamba günü hayranlarıyla buluşacak.

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı

 "Daha yeni başlıyor" başlığıyla yayınlanan fragmanda son bölümde denize atılan Tahir'in denizden çıkarak botla karaya dönmekte olan Vedat'ı tutup denize çektiği görülüyor. Herkes Vedat'ın öldüğünü düşünerek sevinirken Vedat ölmemiştir. Denizden kurtulan Vedat'ın yürüyemediği ve tedavi olduğu görüldü. Dizinin böylee yeni sezonda aksiyon dolu olacağının ipuçları verildi.

OYUNCULARDAN YENİ SEZON TÜYOLARI 

Öykü Gürman (Asiye) : Benim beklediğimden de çok farklı gelişmeler yaşanıyor.  Ben hem şaşkınlık hem de hayranlıkla senaryoyu okudum. Başarı her zaman ağır bir sorumluluk.  Bunu taşımak için daha çok çalışmak gerekiyor. Öyle zannediyorum ki ekip olarak elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.  Asiye’yi özledim, ekibi özledim, Trabzon’u özledim.

İrem Helvacıoğlu (Nefes) : Bol aksiyonlu şekilde geri dönüyoruz. Nefes’in bir sorumluluğu var. Oğluyla başlayan bir sorumluluk ve onun umudu o.  Tahir’le daha fazla artıyor umudu. Asiye’yle Balım’la bir aileyle kurmaya başlıyor. Bir şekilde hayatında umudun aileye dönen bir tarafına dönüyor. Bir kadın gerçekten tek başına da mutlu olabilir, tek başına da güçlüdür mesajını da verecek.  Herkesin olduğu gibi yeni sezondan bizim de beklentimiz yüksek. Her yerde böyle şeylerle karşılaşıyorum. Sahnelerin gerçekçiliğinden bahsediyorlar. Anlatırken bile boğazım düğümleniyor. Nefes karakterini çok severek oynuyorum.

Sinan Tuzcu (Mustafa): Hem hikayenin hem ekibin oradaki havanın suyun samimi olması çok önemli. Hem komedi hem de dramı aynı anda yakalıyor olması.  Oradaki resim ne kadar canlı ne kadar doğal olursa seyirci de seviyor. Karadeniz de burada çok önemli. Trabzon’un merkez düşünürsek 60 km Rize’ye doğru, 60 km İstanbul’a doğru yaklaşık 120 km’lik bir daire içinde çalışıyoruz. Daire diyorum çünkü denizi de kullanıyoruz.

Furkan Aksoy (Fatih - Yangaz):  Senaristler ters köşe yaptı. Çok farklı olaylar gelişecek ve gerçekten çok farklı bir yeni sezon olacak. Her oyuncunun hayalidir böyle bir projede yer almak. Bende olduğum için çok mutluyum

Cem Anıl Kenar (Murat): Çok fazla aksiyon var. Özellikle ilk bölümde çok var. Dengeler değişiyor. Pinpon topu gibi bir oraya bir buraya gidiyor. Ben bile okurken başım döndü. Karadeniz’e yeniden dönmek iyi oldu. İnsanlarla karşılaştığımda hemen sizi evin bireyi gibi kucaklıyorlar. Çok samimi bir ortam var.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 16:02


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner443

banner441