7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Sen Anlat Karadeniz'den İrem Helvacıoğlu ayrıldı mı? Açıklama geldi

Sen Anlat Karadeniz'in başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu'nun diziden ayrıldığı iddia edilmişti. Film ekibinden açıklama geldi.

Dizi - Film - TV 07.04.2019, 11:14 07.04.2019, 11:39
Sen Anlat Karadeniz'den İrem Helvacıoğlu ayrıldı mı? Açıklama geldi

HABER61

ATV'de ekranlara gelen ve çekimleri Trabzon'da devam eden Sen Anlat Karadeniz'de başrol karakter olan Nefes'i canlandıran İrem Helvacıoğlu'nun diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Bu iddia üzerine Sen Anlat Karadeniz'in yapım şirketi Sinegraf açıklama yayınladı. Peki Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu diziden ayrılacak mı?

İşte o açıklama

"Değerli Sen Anlat Karadeniz izleyicilerimize duyurumuzdur.

Nefes karakterine hayat veren oyuncumuz İrem Helvacıoğlu'nun diziden ayrılmasıyla ilgili çıkan haberler asılsızdır. Lütfen bu tür haberlere itibar etmeyiniz.

Katılacak yeni oyuncularımız, hikayemize yeni açılımlar kazandırmak için katılan karakterlerdir. 

Sen Anlat Karadeniz ilgili merak ettiğiniz her şeyi resmi hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden yapılacak her spekülasyon, dizimize ve karakterlerimize zarar verecektir. Bu husuta gösterdiğiniz hassasiyete teşekkür ederiz."

Sen Anlat Karadeniz 47. bölüm fragmanı

Son bölümde neler olmuştu?

Murat, Nazar tarafından düğünde terk edilmiş olmanın şokundadır. İntiharı bile düşünen Murat'ı Tahir durdurur. Omuz omuza veren Kaleli erkekleri birbirlerine en büyük destektir. Fikret, Vedat'ın pisliklerini temizlemeye kaldığı yerden devam ederken karşısına çıkan bilgi hem Nefes'i hem Tahir'i ilgilendirmektedir. Nefes ve Tahir'in aşkları sonunda meyvesini verir. Nefes hamiledir, ancak Vedat giderayak bir sürpriz yapmış ve Tahir'in eline yeni bir bomba bırakmıştır.


Yorumlar (2)
Şakacı Temel 3 yıl önce
Asıl haber şu olmalıki,Seyirci bu sacmalıklara daha çok dayanamadı ve diziden ayrılıyor
sevda celtik 3 yıl önce
nefes hanım oyununuz cok guzel oyunuyorsunus

Gelişmelerden Haberdar Olun

@