7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Sen Anlat Karadeniz 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 55. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, Sen Anlat Karadeniz 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 11.09.2019, 23:01
Sen Anlat Karadeniz 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'de yayınlanan dizi Sen Anlat Karadeniz 55. bölümüyle hayranlarının karşısına çıktı. Reytinglerde zirveye oynayan dizinin takipçileri yine ekran başına kilitlendi. Sen Anlat Karadeniz 56. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Sen Anlat Karadeniz 55. bölüm özeti

Tahir ve Nefes, Zeynep'e kol kanat gererler. Zeynep'i hakim karşısına çıkaracaklar ve Genco'dan hesap soracaklardır. Zeynep, Genco'nun adamları tarafından adliye önünde öldürülür. Tahir, Genco'yu yakalamak için gittiğinde bir sürprizle karşılaşır. Zeynep'in çocukluk aşkı aynı zamanda Tahir'in asker arkadaşı Ferhat, durumu öğrenince Genco'yu kaçırır. Kafasında işkence ederek öldürmek vardır. Tahir, Ferhat'ı katil olmadan bulmak, Genco'yu hakim karşısına çıkarmak için peşlerine düşer.

Sen Anlat Karadeniz 54. bölüm özeti

Tahir son anda Nefes'i hastaneye yetiştirmeyi başarır. Hem Nefes'ini hem de doğacak çocuğunu kaybetme korkusuyla çılgına döner Tahir. Bunun tek sorumlusu olan Genco'dan hesap sormaya gittiğinde hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Genco'nun yıllar önce canını yaktığı genç bir kız Nefeslere sığınır. Artık Genco yaptıklarının cezasını çekecektir.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@