7m

Çapkınoğlu

Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm fragmanı çıktı mı?

Sen Anlat Karadeniz 52. bölümüyle ekranlara geldi. Dizide bu hafta neler oldu, Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 22.05.2019, 23:09
Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'de ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm ile izleyiciyle buluştu. Dizinin hayranları yine ekran başına toplandı ve soluksuzca diziyi takip etti. Sen Anlat Karadeniz 53. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.

Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm özeti

Nefes, Melek ve Genco'yu bir arada görünce genç kızın hayatında ters giden bir şeyler olduğunu sezinler. Nefes, Melek'e neler olduğunu öğrenmek için harekete geçerken, Melek'in kaçışının bedelini Nilüfer öder. Tahir, Murat'ı içine bulaştığı beladan kurtarmak isterken onu daha büyük bir uçuruma yuvarladığının farkında değildir. Öfkesine hakim olamayan Tahir, Murat'ı tamamen kaybedecektir. Nefes kendisi gibi zulme uğramış kadınlara umut olmak, nefes olmak için radyo programına çıkar. Melek'in Nefes'e ulaşmaya çalıştığını gören Genco onu alıkoyarken, Melek'in direnişi Genco'nun yanacağı cehennemin fitilini ateşler.

Sen Anlat Karadeniz 51. bölüm özeti

Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir. Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat'la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir. Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir'in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir'in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.


Yorumlar (1)
medine öksüz 3 yıl önce
çok güzel filim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@