7m

Çapkınoğlu

Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 51. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 08.05.2019, 22:58
Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'de ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz 51. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Reyting rekortmeni dizi hafta da hayranlarını ekran başına topladı. Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak

Sen Anlat Karadeniz 51. bölüm özeti

Mustafa batan gemiden sağ çıkmayı başarır; ancak tayfalar için aynı şey söz konusu değildir. Kaleliler telafisi olmayan kayıplarının yasını tutarken tüm aile birbirine daha da kenetlenir. Tahir gemiyi batıranın Genco olduğunu öğrenince hesap sormak için onun organize ettiği partiyi basar. Orada Murat'la karşılaşan Tahir için artık sorun Genco olmaktan çok ötedir. Tahir şimdi kardeşini kurtarmanın derdindedir. Yiğit, Hazan öğretmenini yere göğe sığdıramazken Tahir'in onu korumak için yaptıkları, küçük çocuğun babasına ilk kez tavır almasına sebep olur. Yiğit ortadan kaybolur. Nefes ve Tahir'in onu buldukları yerde ise hepsi için ayrı bir sınav başlayacaktır.

Sen Anlat Karadeniz 50. bölüm özeti

Vedat'ın gönderdiği videoyu izleyen Nefes ultrasona girer. Her şeyin yolunda olduğunu öğrenince derin bir nefes alırlar. Şimdi Nefes için vakit hamileliğin tadını çıkarma vaktidir.

Murat, Mustafa'ya olan öfkesiyle yanlış kişilerle yakınlık kurar. Toyluğu ve hırsı yüzünden gözleri körleşen Murat, düşmanın eline tüm hayatını kökünden değiştirmeye yetecek bir koz verdiğinin farkında bile değildir.

Mustafa onu bekleyen felaketi hissetmiş gibi, gemiye çıkmadan önce herkesten helallik alır. Kaleli Bir Karadeniz'in karanlık sularına gömülürken, Asiye Mustafa'yı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@