Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm fragmanı

Son haftaların en çok konuşulan dizisi Sen Anlat Karadeniz 4. Bölümüyle ekranlara geldi. Kısa sürede adından sıkça söz ettiren dizinin yeni fragmanı da yayınlandı. Gelecek hafta diziyi takip edenleri oldukça heyecanlı bir bölüm bekliyor.

Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm fragmanı
banner432

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Sen Anlat Karadeniz 4. Bölümüyle bu Çarşamba izleyici ile buluştu. Çekimleri Trabzon'da gerçekleştirilen Osman Sınav'ın yönetmenliğindeki Sen Anlat Karadeniz'in 5. bölüm fragmanı da yayınlandı. Reytingde zirveye oturan dizi bu hafta beklenenden durgun geçse de gelecek hafta oldukça hareketli bir bölüm izleyiciyi bekliyor.

Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm özeti

Nefes, Tahir'in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes'i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır. Vedat'ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa'nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya'ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır. Çünkü hem Tahir'in canını korumalıdır, hem de kendi kalbini. Çektiği sekiz yıllık işkenceye rağmen, ilk defa Tahir'in kanatmayı başardığı kalbini. Deli Tahir ise, onu iyice delirten kıskançlığın acısını hem Nefes'ten hem Mercan'dan çıkartır. Yakıp yıkarken bir yandan da yanar. Kıyamadığı tek kişi vardır; Yiğit. Yürekten bağlandığı bu çocuğu kıramaz, onları Gürcistan'a kadar götürmeye karar verir. Yeni sözlenmiş bir adamın çocuklu bir kadınla Gürcistan'a gitmesi, köyde dedikoduların yayılmasına ve dünürlerin ayağa kalkmasına yol açar. Ama hiç beklenmedik bir şekilde, Mustafa, kardeşinin bu yolculuğu yapmasına tam destek verir.

Sen Anlat Karadeniz 3. bölüm özeti

Nefes ve Yiğit'i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa'dır ve Vedat, Kaleli Ailesi'nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür. Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir. Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir'in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir? Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes'in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır. Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes'i korumaktan değil ama Nefes'in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan'la evlenmeyi kabul eden bir adamdır. Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez. Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 09:49

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve Altunbaş
Merve Altunbaş - 1 yıl Önce

Çok acinli

Rana super
Rana super - 1 yıl Önce

Ben bu filime asık oldum inşAllah hep devam eder super ya

Rabia
Rabia - 1 yıl Önce

Gerçekten böyle bir şey var mı acaba

Hanife ozgen
Hanife ozgen - 1 yıl Önce

Süper dizi heyecanla bekliyorum Çarşamba günü mü????

Gül
Gül - 1 yıl Önce

Hiç final olmasınn

Mihriban Kalay
Mihriban Kalay - 1 yıl Önce

Hayran oldum bu dizi hiç bitmesin ama lütfen Nefes ölmesin Tahir onu kurtarsın inşAllah sonu mutlu biter

Gül
Gül - 1 yıl Önce

Hiç final olmasınn

Didem
Didem - 1 yıl Önce

Sen anlat karadenizi nefesimi tutarak izliyorum 3.5 yasindaki oglum dizinin hastasi baslayinca anne ac tshir nefes yigit basladi diyor sakin kaldirilmasin


banner393

banner426

banner443

banner441