Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm 2. Fragman - Sana söz mavi tüylü geyik...

İzlenme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz’de merakla beklenen yeni bölümün ikinci fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm 2. Fragman ve daha fazlası bu sayfada.

Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm 2. Fragman - Sana söz mavi tüylü geyik...

ATV’de izleyici ile buluşan ve yayınlandığı akşamlarda herkesi ekran başına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz’de Nefes’in vurulması sonrasında yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş başladı. Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm 2. Fragman ve bütün ayrıntılar haberimizde.

Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm 2. Fragman - Sana söz mavi tüylü geyik...

Geçtiğimiz bölümde Mustafa ve Tahir tarafından kaçırılan Vedat, Tahir tarafından canlı canlı toprağa gömülmüş ancak son anda kurtarılmıştı. İntikam almak için planlar yapmaya başlayan vedat Tahir ile Nefes’in buluştuğu bir anda Tahir’i vurmak isterken Nefes’i vurmuştu. Yeni bölüme dair yayınlanan ilk fragmanda Nefes’in hastaneye kaldırıldığı Tahir’inde gözyaşalrı içinde peşinden gittiği görülmüştü. Yayınlanan yeni fragman ise Nefes’in hastanede yaşama savaşı verdiği ve Tahir’in de bu süreçte yaşadıklarını anlatıluyor.

Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm ilk Fragman

Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm 2. Fragman

25. Bölümde neler oldu?

Tahir vicdanıyla baş başa!

Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat'la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat'ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner443

banner441