Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 19. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Merakla takip edilen dizide neler oldu, Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
banner432

ATV'de yayınlanan reyting rekortmeni dizi Sen Anlat Karadeniz 19. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizi bu hafta da izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Sen Anlat Karadeniz 19. bölüm özeti

YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm özeti

Tahir'in göğsüne Cemil'in kör mermisi saplanmış kalmıştır. Üstelik Vedat, Cemil'in yarım bıraktığı işi tamamlamak için Tahir'in peşindedir. Denizden gelen kaplan Tahir, Vedat'a karşı ilk kez bu kadar savunmasızdır. Deli Tahir'in akan her damla kanda takati azalırken, ona can olan tek şey, Nefes'e olan sevdasıdır. Nefes ise şimdi Tahir'den daha delidir. Tahir Kaleli'nin eşinden bekleneceği gibi; dağ gibi ayaktadır. İnandığı tek şeyi herkese haykırır: "Tahir bizi bırakmaz!" Son nefesiyle kendisini Karadeniz'in serin sularına bırakan Tahir, Nefes'e verdiği sözü tutabilecek midir, yoksa sonsuza kadar Nefes'siz mi kalacaktır?
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner393