Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanında şok! Tahir vuruluyor...

Sen Anlat Karadeniz'in 17 bölüm fragmanı yayınlandı. Trabzon'da çekilen dizi bu hafta da izleyicilerini ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümde Tahir'in vurulduğu görülüyor.

Dizi - Film - TV 15.05.2018, 14:02 15.05.2018, 14:46
Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanında şok! Tahir vuruluyor...

ATV'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 17. bölümüyle izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlandığı her hafta raytinglerde zirveye oturan dizi bu hafta da nefes kesecek. Yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanında, Mercan'ın ölmediği belirtilirken asıl şok sonrsında yaşanıyor. Mercan'ın babası Tahir'i vuruyor ve Tahir yerde kalıyor...

Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanı

Çekimleri Trabzon'da devam eden dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Nefes ile Tahir arasında yakınlaşma başlıyor. Diğer taraftan Mercan'ın ise ölmediği anlaşılıyor. Ancak asıl şok fragmanın sonunda yer alıyor. Mercan'ın babası Tahir'e silah doğrultup ateş ediyor ve Tahir kanlar içerisinde yerde kalıyor...

Sen Anlat Karadeniz 16. bölümde neler olmuştu?

Yiğit'i kurtarabilmek için hayatlarını birleştiren Nefes ve Tahir'in asıl savaşları şimdi başlamaktadır. İlk günden onlara zindan edilen hayata, el ele direnmeye kararlıdırlar. Tahir önce Nefes'i bir kaç kez düştüğü yerden kaldırmak zorunda kalır. Ama kendisi düştüğünde ve acıdan delirdiğinde, Nefes'in o kırılgan görünüşünün altındaki gerçek gücü görür ve büyülenir. Vedat'ın cehenneminde direnebilmek için Yiğit'le kendisine bir masal dünyası yaratan Nefes, bu cehennemde de Tahir'le kendisine bir sevda türküsü yaratmaya başlamıştır. Ancak, Saniye'nin başını çektiği "dul bir kadınla evlenemezsin" cemiyetinin çığlıklarını bastırmaya çalışan bu türkü, Vedat'ın intikam çığlıklarını henüz duymamıştır. Nefes ile Tahir'in evlenmeleri yüzünden çıldıran Vedat, Tahir'i öldürmeye ant içer. Kendi eliyle canına kıyamadığı Tahir'in ölmesi için bir maşa kullanmayı planlar. Planını gerçekleştirmek için masum bir canı, Mercan'ı kurban etmeye karar verir. Nefes ile Tahir evlenince dengesini iyice kaybeden Mercan, Vedat'ın şeytani planının kurbanı olacak mıdır?

GEÇEN HAFTA DA ZİRVEDE

 Her hafta yaşanan reyting savaşında Sen Anlat Karadeniz Diriliş Ertuğrul’a üstünlük sağlamış durumda.

Zirveyi adeta ele geçiren Sen Anlat Karadeniz dizisi bu hafta da total izlenmede 14.75 izlenme oranıyla birinciliği kaptırmadı. 

Sen Anlat Karadeniz, Diriliş Ertuğrul Reyting sonuçları – 9 Mayıs 2018 Reyting Sonuçları

Sen Anlat Karadeniz'in yayınlanmasıyla birlikte zirvedeki yerini kaybeden Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta da 13.11 ile ikincilikte kaldı. Yine Sen Anlat Karadeniz'in tekrar bölümü 7,89 ile üçüncü olurken Fatih Portakal'ın sunumuyla Fox Ana Haber 5,46 oranla dördüncü, Diriliş Ertuğrul ise 4,94 ile beşinci sırada oldu. 

Yorumlar (2)
irem sönmez 3 yıl önce
Müthiş bir dizi hiç bitmeini istemiyorum sizleri tebrik ederim.
Ramazan Özer 3 yıl önce
Nefesin rüyasında vuruluyor Tahir çok saçma bir dizi hiç aile dizisi değil aşkı memnu dan daha kötü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@