Sen Anlat Karadeniz 15. bölüm fragmanı - "Ben gelinimi seçtim"

Sen Anlat Karadeniz 15. bölüm fragmanı çıktı. Yeni fragmanda yine bomba gelişmeler yaşanacağının sinyalleri verildi.

Dizi - Film - TV 29.04.2018, 17:01
Sen Anlat Karadeniz 15. bölüm fragmanı - "Ben gelinimi seçtim"

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Her yayınlandığı akşam reytinglerde zirvede yer alan dizide bu hafta da önemli gelişmeler yaşanacak. Geçen bölümün sonunda Nefes'e evlenelim diyen Tahir bu kez Nefes'i eve götürerek ailesinin karşısına çıkarıyor ve " Ben gelinimi seçtim, rızanızı almaya geldim" ifadelerini kullanıyor.

Sen Anlat Karadeniz 15. bölüm fragmanı

Yayınlanan fragmanda Yiğit'i Vedat'tan kurtarmak isteyen Tahir Nefes'i alarak ailesine götürüyor. Ben gelinimi seçtim diyerek annesinin rızasını almak isteyen Tahir'e annesi tepki gösterse de yengesi ve Yangazlar destek çıkıyor. Diğer taraftan Vedat'ın hapiste olduğu görülüyor: Ayrıca evlilik haberini duyan Meryem de yıkılıyor...

14. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Yiğit'in geçici velayetini kazanan Vedat, yine şeytani bir planın peşine düşer ve oğlunu da alıp otelden ayrılır. Yiğit'in nerede olduğunu bilememek Nefes'i ve Tahir'i çılgına çevirir. Bir de gayrı ahlaki hayat iddiası yüzünden Nefes Tahir'i kendisinden uzak durmaya zorlayınca, güçlü takımın her bir üyesi ayrı ayrı yerlere savrulur ve ayrı ayrı yanarlar. Deli Tahir yine deliliğini yapar ve herkesin tekrar bir araya gelmesini sağlar. Ama bu delilik, Vedat'ın daha büyük bir planı devreye sokmasına neden olur. Nefes ve Tahir'in bu plana verdikleri karşılık, Vedat'ın asla tahmin edemeyeceği bir şeydir.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@