Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı çıktı

Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanında Nefes'ten Tahir'e : Oğlumuz için...

Dizi - Film - TV 23.04.2018, 08:06 23.04.2018, 13:00
Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı çıktı

ATV'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 14. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.  İzlenme rekorları kıran dizi yine iddialı bir bölümle geleceğe benziyor. Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanında Kaleli ailesi Tahir'i Nefes'ten uzak tutmaya çalışıyor...

Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı

SEN ANLAT KARADENİZ 13. BÖLÜMDE NELER OLDU?


Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes'in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak'tan sonra şimdi de Nefes'in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes'i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes'in nikahlı kocasını bırakıp Tahir'e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes'in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur. Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır. Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ama Vedat'ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç.

Nefes'in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes'in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir'in akıllıca bir hamlesi, Nefes'i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir'in Nefes'le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@