Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm fragmanında şok!

Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm fragmanları yayınlandı. Çekimleri Trabzon'da gerçekleştirilen dizide bu hafta neler yaşanacağı merakla beklenirken yayınlanan fragmanlarda ipuçları verildi.

Dizi - Film - TV 03.04.2018, 20:48
Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm fragmanında şok!

Atv'de izleyici ile buluşan Sen Anlat Karadeniz'in 11. bölüm fragmanları yayınlandı. Büyük bir ilgiyle takip edilen ve her bölümü reyting listelerinde zirveye oturan dizide bu hafta şok gelişmeler yaşanacağının ipuçları tanıtımda verildi. Fragmanda Vedat'ın kafasına silah dayayan Tahir'in ardından tutuklandığı görülüyor...

Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm 1. fragmanı

Yayınlanan ilk fragmanda Tahir'in Vedat'ı bağlayıp kafasına silah dayadığı görülüyor. İkinci fragmanda ise Nefes, Vedat'ın tuzağıyla aldığı ilaçlar nedeniyle problemler yaşarken Tahir onu doktora götürmeye ikna etmeye çalışıyor. Son sahnede ise Tahir'e kelepçe takıldığı görülüyor. Yeni bölümde neler olacağı merakla bekleniyor.

Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm 2. fragmanı

REYTİNGDE YİNE ZİRVEDE

Sevilen dizi yayınlandığı ilk bölüm haricinde her hafta çarşamba günleri Total'de ilk sırayı alıyordu. Dün akşam yayınlanan bölümün ardından açıklanan rakamlara göre de Sen Anlat Karadeniz yine ilk sırayı almayı başardı.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

"Ben o kadına sevdalıyım!"

Tahir gemileri yakar ve onun sevdiği kadına zulmeden ailesiyle hesaplaşır. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Tahir'in daha fazla canı yanmasın diye buradan götürmek için ısrar ettiği Nefes'in ise aklını kurcalayan büyük bir soru vardır. Kaleli Konağı'nda, Asiye'nin grevi vardır. Asiye, kaynanasını ve kocasını cezalandırmak için ev işleri boykotuna gider. Ancak Mustafa'nın bütün ailesine bir sürprizi olacaktır. Vedat ise Truva atı misali kullandığı Berrak'la, şimdiye kadar ilmek ilmek hazırlandığı planını devreye sokar. Nefes'i derinden sarsacak büyük plan, nihayet başlamaktadır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@