Savaşçı 45. Bölüm Fragmanı - 44. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Savaşçı 44. Bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında yeni fragman merakla bekleniyor. Savaşçı 45. Bölüm Fragmanı bu sayfada olacak. İşte detaylar…

Dizi - Film - TV 13.05.2018, 22:26
Savaşçı 45. Bölüm Fragmanı - 44. Bölümde neler oldu?

Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve önemli bir kitleye hitap eden Savaşçı 44. Bölüm ile ekranlara geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında herkes yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor. Savaşçı 45. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada olacak.

Savaşçı 45. Bölüm Fragmanı

Nefeslerin tutularak izlendiği bölüm sonrasında 45. Bölüm fragmanı bekleniyor. Savaşçı 45. Bölüm Fragmanı yayınlandığında bu sayfada olacak.

Savaşçı 45. Bölüm Fragmanı - 44. Bölümde neler oldu?

Savaşçı 44. Bölümde neler oldu?

Albay Kopuz ve General Kutalmış için zor zamanlar!

Kutalmış Paşa'ya soruşturma açılmış, Kopuz Albay’ın da askerlik mesleğine son verilmiştir. Bunu öğrenen Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar hemen harekete geçerler. Seyfi’nin de işin içinde olduğu bir operasyon planlanır.

Bu operasyon, adım adım ilerlerken Çeto ve Roza bir amerikalı özel güvenlik mensubuyla, teröristlerin eğitildiği kampta bir araya gelirler. Gerekli önlemleri alan Kılıç Timi, bu görüşmede Albay Kopuz’un ve General Kutalmış’ın mesleğe dönüşü için bir fırsat yakalar. Ancak Çeto’nun farkettiği bir ayrıntı işleri zora sokacaktır.

Gerilim gittikçe yükselirken, Kağan’ın yaptığı plandan vazgeçmeye niyeti yoktur. Fakat Seyfi’nin açığa çıkma riski, bütün dengeleri değiştirecektir.

Savaşçı 43. Bölümde neler oldu?

Yüzbaşı Kağan Bozok yaşıyor mu?

Madenin enkazında yapılan arama ve kurtarma çalışmaları sonuçsuz kalır ve Kağan’ın izine rastlanmaz. Albay Kopuz ve Kılıç Timi ise Kağan’ın akibeti netleşene kadar, durumu ailesinden saklamaya çalışır. Ancak bunu yapmak kolay olmaz.

Diğer taraftan Yeter’in İHA görüntülerindeki bir detayı farketmesi Albay Kopuz’un Kağan’ın hayatta olduğuyla ilgili inancını daha da arttırır. Seyfi’den gelen istihbarat ise Albay Kopuz’u harekete geçirir ve Kılıç Timi’ni çok gizli bir operasyona çıkarır. Şimdi bedeli ne olursa olsun Yüzbaşı Kağan’ı kurtarmak Albay Kopuz’un ve Kılıç Timi’nin hedefidir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@