banner556

Ramo 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 21. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide bu hafta neler oldu Ramo 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 20.11.2020, 22:48
Ramo 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Ramo 21. bölümü yayınlandı. Büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi izleyicilerini yine ekran başına kilitledi. Ramo 22. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Ramo 21. bölüm özeti

Ramo, bir yandan canını kurtarmaya çalışırken bir yandan da ailesini ve abisi Hasan’ı kurtarmaya çalışıyordur. Ramo, bütün ailesinin öldürüldüğünü düşünüyordur ve hiç bilmediği bir yerde kendine gelmiştir. Karşısına çıkan adamlar ise Ramo’dan ailesi karşılığında hiç beklemediği bir şey isterler; birini öldürmek.

Oysa Ramo kiralık katil değildir. Diğer yandan Cihangir ve adamları Ramo’nun peşindedir. Ramo, bir yandan canını kurtarmaya çalışırken bir yandan da ailesini ve abisi Hasan’ı kurtarmaya çalışıyordur. Hiç beklemediği bir anda Sibel de ailesini ve Hasan’ı kurtarmak isteyen Ramo’ya açıktan yardım etmeye başlar.

Ramo 20. bölüm özeti

Cihangir’in sonsuza kadar cezaevinde kalacağını sanan Ramo, onun elini kolunu sallaya sallaya dışarı çıktığını duyunca ne yapacağını bilemez. Cihangir, bütün adamlarını adeta bir katliam yapmaları için Ramo’nun üzerine salmıştır çünkü. Aile, ağır zayiat vererek güç bela kurtulur bu saldırılardan.Dostlarının yardımıyla ailesini güvenli bir yere alan Ramo’nun tek amacı Cihangir’e açıktan savaş açmaktır artık. Cihangir de bağlı bulunduğu illegal yapılanmadan, Ramo’yu yok etme emri almıştır. Attığı her adımda ölümle burun buruna gelen Ramo’nun bu yoldaki en büyük destekçisi ise Sibel olacaktır.

Ramo 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@