Müge Anlı Tatlı Sert'in yeni bölümde neler oldu? Müge Anlı son bölümü

Ekranların sevilen programlarından Müge Anlı Tatlı Sert'te yine birbirinden ilginç konular yer aldı.

Dizi - Film - TV 27.03.2017, 14:28 29.03.2017, 12:43
Müge Anlı Tatlı Sert'in yeni bölümde neler oldu? Müge Anlı son bölümü

Televizyonların en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı Tatlı Sert'in 29 Mart'ta yayınlanan yeni bölümünde yine merak uyandıran ve çarpıcı konular yer aldı. Faili meçhul cinayetler ve kayıplarla ilgili çarpıcı konuların yer aldığı Müge Anlı canlı yayınında bugün Nazmiye Çam cinayetindeki yeni gelişmeler işlendi


Nazmiye Çam cinayetini yıllardır ekranlara taşıyan Müge Anlı, davanın sonuçlandığını da açıkladı. Davada  Nazmiye Çam'ın kayınpederi Ali Yaşar Çam'a ve eşi Hasan Şükrü Çam'a müebbet, kayınbiraderi Ahmet Çam'a da 20 yıl hapis cezası verildi. 

Ahmet Çam'ın ablası konuştu! 


Ceylan kardeşi Zeliha Coşkun'a kavuştu! 
ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLMUŞTU

Ceylan Karakuş isimli 46 yaşındaki kadın geçimini hurdacılıkla sağlaması ekranlara getirildi. 7 çocuğu ve 12 torunu olan Ceylan Karakuş kendisinin 1971'de evlatlık olarak bir başka aileye verildiğini ve gerçek ailesini öğrenmek istediğini dile getirdi.

Yıllardır Müge Anlı programının en çok konuşulan konularının başında yer alan Nazmiye Çam davası yeniden gündeme geldi. Mahkemede görüşülmeye başlayan davada karar verildi. Nazmiye Çam dahvasındaki son durum programda açıklanacak.

Faili meçhul cinayetlerden birisi olan Fatma Demir cinayetinde araştırmalar devam ediyor. Fatma Demir'i gelinlerinin öldürdüğü şüphesiyle ilgili köylülerin görüşlerine başvuruldu.

Damla hanım annesi Serpil ile tam 32 yıl sonra Müge Anlı canlı yayınında buluştu. İkilinin buluşması gözyaşlarını da beraberinde getirdi.   

Müge Anlı kimdir?
(d. 19 Aralık 1973, İstanbul), Türk televizyon sunucusu ve gazeteci.

Kariyer
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.
Müge Anlı kimdir?

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@