7m


7m

hyundai

Meryem 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Meryem 3. bölüm ile ekranlara geldi. Kısa sürede beğenilen dizide neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 14.08.2017, 23:07
Meryem 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan dizi Meryem 3. bölümüyle ekranlara geldi. Kısa sürede beğenilen ve başrollerinde Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan'ın yer aldığı dizide bu hafta Savaş Meryem'i kaçırdı ve Oktay deliye döndü... Meryem 4. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.


Meryem 3. bölüm özeti

Savaş ateşlerin içinden Meryem’i kurtarır. Meryem, baygın halde onu kurtaranın Oktay olduğunu zanneder. Bu durum Oktay’ın işine gelecektir. Hastanede gözünü açan Meryem, Savaş’tan şikayetçi olmaz ama Oktay’ın baskılarına dayanamayıp Savaş için uzaklaştırma kararı çıkarttırır. Turan’ın, Meryem’in yakını olduğunu öğrenen Savaş, bu işte babasının parmağı olduğunu anlar. Meryem’den sorularının cevaplarını alana kadar peşini bırakmayacaktır. Meryem’in ağzından laf alamayan Savaş, Meryem’i kaçırır. Oktay deliye döner. Sırrının açığa çıkacağını düşünen Oktay, her şeyi yapabilecek durumdadır.

2. bölüm özeti

Meryem kafasında tüm soru işaretleri ile içeridedir artık. Yurdal Sargun, Meryem’in içerde rahat etmemesi için elinden geleni yapacaktır, Meryem tehlikededir. Babasının yoğun bakımda olduğunu öğrenir ve perişan olur…

Oktay babasının yanında olacağı vaadiyle Meryem’in güvenini tekrar kazanır. Arif’in arkadaşı müsteşar Turan Ersoy olanları duyunca İstanbul’a gelmeye karar verir. Oktay, yaptıklarının ortaya çıkmaması için Meryem’in babasını etkisiz hale getirmeye çalışır. Turan Ersoy, Meryem’in dışarı çıkması için çabalayacaktır şayet Meryem hapishaneden çıkarsa hayat hiç de sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@