Merakla beklenen Kuzgun dizisi ne zaman başlıyor?

Merakla beklenen Kuzgun dizisi ne zaman, hangi kanalda, başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Merakla beklenen Kuzgun dizisi ne zaman başlıyor?

Advertisement Advertisement

Başrollerini Burcu Biricik ve Barış Arduç'un oynayacağı Kuzgun dizisi Çarşamba günü saat 20:00'da Star TV ekranlarında başlıyor.

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş'ın yapacağı dizinin yönetmenliğini Bahadır İnce, senaristliğini ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz üstlenecek.

Oyuncu kadrosunda kimler var? (Oyuncuların isimlerinin üzerine tıklayarak kim olduklarını öğrenebilirsiniz)

Dizi kadrosunda bulunan oyuncular ise şu şekilde oldu: Barış Arduç, Burcu BiricikCaner Şahin, Ahsen Eroğlu, Settar Tanrıöğen, Levent Ülgen, Emre Kentmenoğlu, Bahar Kerimoğlu, Hatice Aslan, Metehan ParıltıNisa Sofiya AksongurBurak Uyanık, İpek ErdemHande Dilan HancıAytek ŞayanDerya Beşerler NamoğluBaran Akbulut, Erdal KüçükkömürcüRaci DurakHaydar Köyel, Emel Dede ve Ahmet Varlı.

İlk Bölüm Fragmanı:

Merakla beklenen Kuzgun dizisi ne zaman başlıyor?

İlk Bölümde neler olacak?

Yusuf ve Rıfat iki kıdemli polis ve çok eski dosttur. Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya yönelik büyük bir operasyon düzenlerler. Şeref kurtulmak için Yusuf ve Rıfat’a yüklü miktarda rüşvet ve yanı sıra imtiyaz önerir. Yusuf bu teklifi sert bir şekilde reddeder. Rıfat ise Yusuf’la aynı düşüncede değildir ama bunu dillendirmez. Yusuf, operasyondan çok kısa bir süre sonra kendisine kurulan kumpasla tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat’tır.

Yusuf’un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç çocuğu, hayatlarını en acı ve en trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Bu sınavın en büyük bedelini ise Kuzgun ödeyecektir. Kuzgun ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşecektir. Kuzgun’un sır gibi kayboluşu, Dila’yı derinden etkiler. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetmiştir. Dila’nın çocuk kalbinde Kuzgun asla iyileşmeyecek bir yara olarak kalacaktır. Aradan yirmi yıl geçmiştir. Dila yıllar önce okumak için gittiği Londra’dan temelli olarak dönmüştür. Kuzgun ise Nevşehir’de korumalık yapmaktadır. Kuzgun’a çalıştığı yerde verilen yeni görev, çocukluk aşkı Dila’yı korumaktır. Dila ile Kuzgun’un bu karşılaşması Nevşehir’den İstanbul’a uzanacaktır. Kuzgun çocukluğunun çalındığı şehre geri döndüğünde, sadece Dila’nın hayatını değiştirmekle kalmayacak, herkesin hayatındaki taşları yerinden oynatacaktır.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 13:05

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner204