banner556

Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı çıktı mı?

Masumlar Apartmanı 13. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide bu hafta neler oldu, Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 08.12.2020, 22:37
Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı çıktı mı?

Masumlar Apartmanı 13. bölüm ile izleyicilerle buluştu. TRT 1'de yayınlanan dizi bu hafta da hayranlarını ekran başına toplamayı başardı. Masumlar Apartmanı 14. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Masumlar Apartmanı 13. bölüm özeti

Karakola düşen Gülben hayatının en korkulu gecesini yaşamaktadır. Gülben’i polise Esra’nın şikayet ettiğini düşünen İnci ona hesap sormaya gider ancak şaşırtıcı bir yanıt alır. Gülben yaşadıklarının etkisiyle herkesi büyük bir tehlikeye atar. Safiye köşe bucak kaçmaya çalışsa da Naci kendini hatırlatmaya kararlıdır. Derenoğlu ailesinin yakınında dolanan Naci, Han’ın radarına takılır. Ancak aileden hiç beklenmedik bir kişinin daha dikkatini çekecektir.

Masumlar Apartmanı 12. bölüm özeti

Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, kanlı canlı karşısında durmaktadır. Ancak Hasibe’ nin gölgesi Safiye’ye rahat vermez, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatır. Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar verir. Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenir. Han Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verir. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalır. Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını arar. Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacaktır. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini bulur. Ancak yaptığı planın neye mal olacağının farkında değildir.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@