Leke 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların sevilen dizilerinden olan Leke' nin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte detaylar...

Leke 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
banner432

Geçen hafta 6. bölümüyle ekranlara gelen Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenlerini bu hafta neler bekleyecek? İşte Leke 7. bölüme dair tüm detaylar...

LEKE 7. BÖLÜM FRAGMANI

LEKE 6. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 6. BÖLÜM ÖZETİ…

Yasemin Cem’in özür pusulasını okur. Ardından Cem yanına gelir ve Yasemin’den tekrar tekrar özür diler. Yasemin’e onu düşünmekten uyuyamadığı anlatır. Ona ne kadar kızsa haklı olduğunu söyler. Cem zaaflarından bahsederek değişmek istediğini anlatır. Yasemin, boşuna uğraşmaması gerektiğini söyleyerek “değişmez çünkü” der. Cem değişeceğine söz verir. Yasemin ikna olmamıştır. Cem’e “bir daha birbirimizi görmeyelim” deyince Cem şoke olur. Yasemin’in kararını kabul etmek istemez. Yasemin’e kanıma girdin bir kere. Bundan sonra sensiz olmaz. Lütfen bağışla beni” diyerek göz yaşı döker. Yasemin de gözyaşları içerisinde ona sarılır.

ARDA HALASINI AÇILIŞA DAVET EDİYOR

Arda Ferhan’ın evine gelir. Ferhan’a sevgi gösterilerinde bulunur. Cem ertesi gün için Yasemin’e yemeğe çıkmak için teklifte bulunur. Yasemin akşam yeni bir organizasyonda görevli olduğunu söyler. Cem ise organizasyondan sonra almayı teklif eder. Ferhan Belkıs yüzünden kendisine laf söyleyen Arda’ya söylediklerinin çok ağırına gittiğini anlatır. Arda özür dileyerek onu açılış partisine davet eder. Belkıs’ın da partiye gelmeyeceğini söyler. Halasının gelmesi için yalvarır. Ferhan ertesi gün Cem’in işyerine gider. Cem halasını görünce ne olduğunu sorar. Ferhan bir sorun olmadığını Arda’nın şirketi için açılış partisi verdiğini onları da davet ettiğini söyler. Belkıs’ın orada olmayacağını söyleyerek kardeşi ile el ele bir fırsat olduğunu anlatır. Cem kararsızdır.

YASEMİN VE ARDA KARŞI KARŞIYA!

Yasemin, Arda’yı arar ancak Arda telefonu açmaz. Ferhen ve Cem partiye katılmak için yolda iken Ferhan Cem’e “keşke kız arkadaşını da getirseydin” der. Cem şaşırır. Cem partiye halası ile gelir. Yasemin’i partide görünce şoke olur. Yasemin’e burada ne aradığını sorar. Yasemin çalışıyorum deyince, Cem, Arda’nın partisi olduğunu söyler. Arda’nın kardeşi olduğunu öğrenen Yasemin şaşırır. Bu sırada Arda gelir. Yasemin Arda’yı görünce şoke olur. Birden onunla karşılaştığı o geceyi hatırlar. Arda Cem ve Yasemin’in yanına gelir. Yasemin’e kendisini hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Cem şaşkın bir şekilde Yasemin’e bakar.

MEHMET İÇİN BULUNMAZ FIRSAT!

Arda’nın kurduğu şirkete mali polis baskın düzenler. Arda baskın sonrası perişan haldedir. Cem kardeşini bu zor anında yalnız bırakmaz ve ona destek olur. Bu arada Arda’nın şirketine yapılan baskın haberi Cem’in şirketinde de duyulur. Mehmet için bu durum bulunmaz bir fırsattır. Mehmet Pelin’e Cem için denizin bittiğini söyleyerek “Kardeşi şaibeli bir sahibi olan bir adama hiç bir holding genel müdürlük teklif etmez” der.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner204

banner443

banner393