Kırgın Çiçekler 80. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırgın Çiçekler 79. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı.

Kırgın Çiçekler 80. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin sevilen dizilerinden biri olan Kırgın Çiçekler 79. bölümüyle izleyici ile buluştu. Beğenilerek takip edilen dizide yine izleyenler ekrana kilitlendi. Kırgın Çiçekler 80. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.


Kırgın Çiçekler 78. bölümde neler olmuştu?

Eylül kardeşleriyle beraber eve yerleşir. Kızlar Kemal'in Eylül'ü yalnız yakalayıp zarar vermesinden korkmaktadır. Feride ve Toprak, Eylül'ü zor günlerinde yalnız bırakmazlar. Serkan, Eylül'ün ziyaretine gelerek ona hala âşık olduğunu söyler. Güney, tefeci tarafından köşeye kıstırılır. Songül borçlandıklarını öğrenince en son çare Selin'e gider. Tefeci Güney ve Songül tehdit eder. Kemal, Nazan'dan parasını geri vermesi karşılığında Metin'i ister…
kırgın çiçekler 80. bölüm fragmanı

77. bölüm özeti

Kemal, Mesude'yi ağır yaralı bırakarak kaçar. Evdeki kavga seslerini duyan komşular polis çağırır. Serkan durumu öğrenerek Eylül'e haber verir. Selin, Güney'in mirastan pay almak için dava açtığını öğrenerek Songül'ü suçlar. Hiçbir şeyden haber olmaya Songül, Güney'le kavga eder. Zehra bebeği aldırmaya karar verdiğini açıklar. Sadullah, Zehra'ya engel olmak için istediği her şeyi kabul eder. Mesude ameliyata alınır. Hastanede gergin bekleyiş başlar. Mesude'nin durumu giderek kötüleşirken, Eylül annesini kaybetmenin acısıyla yüzleşir.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513