banner441

Kimse Bilmez 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların sevilen dizilerinden olan Kimse Bilmez'in 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman....

Dizi - Film - TV 03.12.2019, 11:01
Kimse Bilmez 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İzleyenleriyle her hafta pazar akşamı ATV ekranlarında buluşan Kimse Bilmez'in 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircileri yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

KİMSE BİLMEZ 25. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE KİMSE BİLMEZ 24. BÖLÜM ÖZETİ...

Ali ve Pilot, yıllar sonra kavuşur. Birbirlerinin hayatlarına yeniden girmeye çalışan iki kardeş, bir yandan da geçmişlerinin izleriyle yüzleşmeye devam ederler.  Ali, bir yandan kendinden saklanan geçmişinin peşine düşer ve tüm oklar Kurtbey’i gösterir. Kurtbey, bunca zaman sakladığı gerçeklerle Ali’den kurtulabilecek mi? Babasının katilinin Ali olduğunu öğrenen Vedat, intikam peşine düşer.

Pilot, “babam” dediği kişiyi öldüreninin kardeşi Ali olduğunu öğrenecek mi? Sevda ile bir bütün olmayı arzulayan Ali, onun için çok özel bir sürpriz hazırlar. Sevda’ya evlenme teklif eden Ali ne cevap alacak? Öte yandan Uygar, Ali’yi öldürmek için yeni bir plan yapmıştır. Ali’yi öldürmeye çalışan Uygar, başarılı olabilecek mi?

Ali ve Pilot, yıllar sonra hayatlarının dönüm noktasına gelirler. Kendilerinden saklanan geçmişleriyle yüzleşen kardeşler, sonunda yeniden tek vücut olmak için sımsıkı sarılırlar. Yılların getirdiği özlem, iki kardeşin gözlerinden akan sevinç gözyaşına dönüşür.

Babaları Erniko’nun katilinin Ali’nin olduğunu öğrenen Vedat, bu kavuşmaya izin verecek mi? Kardeşinin mutluluğuna rağmen namlusunu Ali’nin üzerine çeviren Vedat, tetiğe basacak mı? Tüm gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Kurtbey, iki kardeşin kavuşmasından sonra yeni bir plan hazırlar. Kurtbey’in yeni planı, bunca yıl sakladığı gerçeklerden kendisini koruyabilecek mi?


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@