Kara Sevda sevda yine bomba gibiydi! Kara Sevda 61. bölüm fragmanı

Kara Sevda son bölümde yine izleyenleri ekrana kilitledi. Sevilen dizide heyecan doruktaydı...

Dizi - Film - TV 15.03.2017, 23:18 15.03.2017, 23:27
Kara Sevda sevda yine bomba gibiydi! Kara Sevda 61. bölüm fragmanı

Ekranların fenomen dizilerinden biri haline gelen Star TV'de yayınlanan Kara Sevda 60. bölümle ekranlara geldi. Sevilen dizide heyecan yine en üst noktadaydı. Geçen haftanın finalinde Zeynep'in vurulmasıyla biten dizide bu hafta Nihan silahı alarak polise gidip teslim etti. Ve Zeynep'i vuranın annesi olduğu ortaya çıktı. İşler ardından daha da karıştı... Son bölümün detayları haberimizde... Kara Sevda 61. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.


kara sevda 61. bölüm fragmanı

KARA SEVDA 60. BÖLÜM ÖZETİ

Sevilen dizide bu hafta; Zeynep vurulduktan sonra vuranın Nihan'ın annesi olduğu kesinleşti. Mahkemeye çıkan Vildan, Zeynep'in şikayetçi olmamasıyla serbest kaldı. Kemal ile Nihan ise Ozan'ı gerçekten kim öldürdüğünü anlayabilmek için uğraşırken Zeynep yalanlarına devam ederek Ozan'ı öldürdüğünü inkar etmeye başladı. Ozan cinayetinde Zeynep'in yanında olan abisi Tarık da ifşa olacağını düşünerek panik içerisine girer. Kemal ve Nihan Ozan cinayetinin peşini bırakmaz ve sonuna kadar araştırmakta kararlıdır.


Geçen hafta neler olmuştu?

Kardeşinin boğulduğu anın görüntülerini izledikten sonra Nihan küçücük bir kar tanesinden çığa dönüşür. Öfkesinin önünde kimse duramaz. Emir ise Nihan’la Kemal’i ayırmak için Zeynep’in görüntülerini verdikten sonra Zeynep’i kaderiyle baş başa bırakmaz. Kaçırma operasyonunun düğmesine basmıştır bile. Kemal izlediği görüntülere rağmen kardeşinin masum olabileceğine inanmakla kalmaz, bunu ispatlamanın yolunu da arar. Nihan ile Kemal arasındaki görüş ayrılığı tam da Emir’in istediği türdendir. Ancak hem Emir’in, hem de Asu’nun bilmediği en önemli şey, Nihan’la Kemal’in kara sevdası sonsuzdur, tüm engellere rağmen. Nihan’ın suç duyurusunda bulunmasıyla Ozan’ın ölümüne dair yeniden soruşturma açılır. Zeynep’ten sonraki durağın kendisine çıktığını düşünen Tarık için de çember daralmaktadır. Tarık kurban olduğundan habersiz Asu’nun hazırladığı kafese girmek üzeredir. 

Emir, bebeğini taşıyan Zeynep’i herkesten kaçırmaya kararlıdır. Çünkü anne karnında bile olsa “hiçbir Kozcuoğlu hapse giremez” Ancak Asu, Emir’le aynı fikirde olmayacaktır.Asu, Nihan’ı Zeynep’e adım adım yaklaştıracak ipucunu ortaya döktüğünde, Kemal’in gölgesi de üstüne düşecektir. Asu’yu hayatının en zor dakikaları beklemektedir.  Nihan saklandığı yerde Zeynep’i bulduğunda, unutulmaz bir yüzleşme yaşanır. Öte yandan Nihan hiç beklemediği bir anda, nefreti ile merhameti arasında hayatının seçimini yapmak zorunda kalacaktır. Zeynep için oyun bitmişken yeni bir el açılır. Ancak bu yeni oyunda, herkesin kaderini değiştirecek oyun kurucu sürpriz bir isimdir
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@