Kanatsız Kuşlar 45. bölüm fragmanı çıktı mı?

Kanatsız Kuşlar 44. bölümüyle izleyiciyle buluştu. ATV'de yayınlanan dizide bu hafta neler oldu, yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 03.05.2018, 23:18
Kanatsız Kuşlar 45. bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'de yayınlanan Kanatsız Kuşlar 44. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizi bu hafta da izleyenlerini ekran başına topladı. Kanatsız Kuşlar 45. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Kanatsız Kuşlar 44. bölüm özeti

Kanatsız Kuşlar 45. bölüm fragmanı çıktı mı?

Kemal ölmüştür. Onunla aynı arabada bulunan Nefise için açıklanması zor bir durumdur bu. Bir anda bütün oklar üzerine yönelir. Emre, Muzaffer'in oğlu bildiği Tarık'ın bir yanlışına müdahale eder. Ancak Tarık, üzerindeki suçlamayı terse çevirince Emre ile Muzaffer bir kez daha karşı karşıya gelir. Bu kez ipler tamamen kopacak gibidir ve Nefise artık gerçeği haykırmaya kararlıdır. Ahmet, Cemre üzerinden Zeynep'i çıldırtacak hamlelerine büyük bir halka ekler. Acaba Cemre sonunda gerçeği görebilecek midir? Ne pahasına olursa olsun Ahmet'le hesaplaşmayı aklına koyan Zeynep, Onur'la da arasını düzeltmektedir. Zor zamanda geceden sabaha yan yana olan ikili, birbirlerini sevdiklerine ve asla vazgeçemeyeceklerine de emin olurlar.

Kanatsız Kuşlar 43. bölüm özeti

Muzaffer, Nefise'nin gözleri önünde gerçek sandığı oğluna kavuşur. Nefise ne yapacağını bilememektedir artık. Muzaffer ise bunca yıl ona bu acıyı çektirenlere öfkelidir. Ama yine de gelecek güzel günleri düşünmektedir. Yapıcı davranır. Bütün çocukları, kardeşlik duygusuyla bir arada tutmaya kararlıdır. Zeynep, Ahmet'in gerçek yüzünü kardeşine kanıtlayacaktır. Çektiği görüntüleri izletirken, Cemre'nin gösterdiği tepki, Onur'u yine Zeynep'in yakınına taşır. Nefise'nin etrafındaki çember hızla daralırken Kemal de artık gemileri yakmıştır. Her şeyi göze almıştır. Fakat keskin sirke misali bu kez kendisi de beklemediği kadar büyük zarar görecek gibidir.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@