7m

7m

hyundai

Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı - 35. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Kanatsız Kuşlar 35. Bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölüm merakla bekleniyor. Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı ve bütün detaylar bu sayfada.

Dizi - Film - TV 22.02.2018, 23:34
Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı - 35. Bölümde neler oldu?

ATV’de ekranlara gelen ve önemli bir izleyici kitlesine sahip olan Kanatsız Kuşlar 35. Bölümü ile izleyiciyle buluştu. Herkes yeni bölümü merak ederken Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası haberimizde.


36. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan bölüm sonrasında herkes yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Yeni bölüme dair ipuçlarını barındıran fragman yayınlandığında burada olacak.

Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı - 35. Bölümde neler oldu?

35. Bölümde neler oldu?

Onur cezaevinde!

Büyük tehlikeyi atlatan aile, Muzaffer sayesinde yeniden bir araya gelmiştir. Artık herkes daha dikkatlidir ancak Cemre'nin bir hatası yeniden ortalığı karıştırır. Tuba bir kez daha sahneye çıkar ve iyice bilenmiş olarak eve gelir. Nefise'yle hesabını bitirmek istemektedir. Muzaffer, büyük bir kahramanlık örneği gösterir. Buna rağmen Nefise, kaderden kaçamayacaktır. Aile büyük bir acı yaşarken durumdan habersiz olan Zeynep, Onur'un tutuklanması ile kahrolmuştur. Mahkemede beklenmeyen bir sürpriz ortamı iyice gerer.

34. Bölümde neler oldu?

Tuba intikam peşinde!

Muzaffer, çocuklara ve Nefise'ye sonuna kadar sahip çıkarak, tam bir aile olma yolunda evinin kapılarını sonuna kadar açar. Azime ve Nefise için ise yolun sonuna gelinmiştir artık. Herkesten gizledikleri, baba oğulun aynı evde, habersizce yaşamaya başlayacak olması yeni sorunları getirmektedir.
Bütün bunlar olurken Tuba, hayatındaki bütün mutsuzlukların sebebi olarak gördüğü Nefise ve çocuklarından intikam almaya kararlıdır. Ama en büyük hesaplaşması Azime'yle olacaktır.

Ailede mutluluk rüzgarları eserken Onur'un sebep olduğu kaza ile ilgili endişeleri vardır. Etrafa belli etmese de Onur'un endişeleri yersiz değildir ve onu zor günler beklemektedir. İfade vermeye gideceği gün, geride kalanları da hesaplaşmaların en büyüğü beklemektedir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@