7m


7m

hyundai

Kanatsız Kuşlar 32. bölüm fragmanı çıktı!

Kanatsız Kuşlar 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümün ekranlara gelmesinin ardından merakla beklenen fragman çıktı mı

Dizi - Film - TV 26.01.2018, 14:15
Kanatsız Kuşlar 32. bölüm fragmanı çıktı!

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kanatsız Kuşlar'ın 32. bölüm fragmanı çıktı. Sevilen dizide bu hafta neler olacağı yine merakla beklenirken yayınlanan tanıtımda ipuçları verildi. 

Kanatsız Kuşlar 32. bölüm fragmanıKanatsız Kuşlar 31. bölüm özeti


Nefise, Kemal'e hiç beklemediği bir sertlikte tepki gösterir. Emre'ye de artık Kemal'den uzak durması gerektiğini söyler. Emre ise Asya'ya yapılanların acısını çıkarmaya çalışırken kardeşi Cemre'nin başına geleceklerden habersizdir. Ahmet, Cemre'nin gözüne girebilmek için Kaan'ı saf dışı bırakacaktır. Bunun için amcasının yaptığı plana dahil olur. Muzaffer, Nefise'yi ve çocuklarını alarak büyük bir aile olmayı düşünmeye başlamıştır. Tuba, Nefise ile ilgili sırların peşindedir. Sonunda hiç beklenmedik bir şey olur. Muzaffer, herkesi korkutacak bir hamle yapar.

Künye ve konu

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@