7m

7m

hyundai

Kalp Atışı finalinde neler olacak? Kalp Atışı 28. bölüm fragmanı

Televizyon ekranlarının beğenilen dizilerinden Kalp Atışı 28. bölümüyle bu akşam final yapıyor. İşte dizinin final bölümünden sahneler

Dizi - Film - TV 28.01.2018, 13:45 13.07.2020, 14:15
Kalp Atışı finalinde neler olacak? Kalp Atışı 28. bölüm fragmanı

Final yapacağı haberiyle diziseverleri üzen Kalp Atışı bu akşam son bölümüyle ekranlara veda ediyor. 28 bölümle veda edecek olan Kalp Atışı final bölümünde neler olacak fragmanda neler var?  İşte tüm detaylar... 
“Kalp Atışı”nın bu akşam ekrana gelecek final bölümünde annesinin ölmeden önce yazdığı mektubu okuyan Eylül, tüm hayatının yönünü çizen intiharın bir bencillik sonucu gerçekleştiğini öğrenince yıkılır. Bu yıkımı tek başına atlatmak isteyen Eylül’e en büyük yardım ise senelerdir kendisini yalnız bırakmakla suçladığı ama gerçekleri öğrendikçe bağlandığı anneannesinden gelir. Eylül’ü Fatih’in kaçırdığını düşünen  Ali Asaf ise panik halde kendisini aramaktadır.  Eylül’e verdiği mektupla bu kayboluşun sebebi görülen İpek ise hem Ali Asaf hem de Oğuz tarafından suçlanır. Bu durumdan kaçmak için izlediği yol İpek’in pişman olacağı işler yapmasına yol açacaktır.


Bebek için son şansını kullandığını düşünen bir anne adayının sorunlu hamilelik sürecinde neredeyse hayatından vazgeçecek noktaya gelmesi Eylül’ün kendisini sorgulamasına sebep olur.  Sultan’ın Sinan ile giriştiği ortaklık, Sinan’ın beklenmeyen hamlesiyle kendisi için sürpriz bir sona doğru ilerler. Tüm badirelerden sağlam çıkmayı başaran Eylül ve Ali Asaf, mutlu ve bol sürprizli bir akşam yemeğinde dostlarını ağırlarlar. Bu yemek sayesinde tüm kahramanlarımızın eksik kalan taraflarının tamamlandığını görürüz.


Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars’ın yazdığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Serkan Tınmaz eşlik ediyor.

 
“Kalp Atışı”nın merakla beklenen final bölümü bu akşam saat 21.00’de Show TV’de

Kalp Atışı finalinde neler olacak? Kalp Atışı 28. bölüm fragmanı
 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@