Kalp Atışı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı 20. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 17.11.2017, 22:50 11.08.2019, 01:30
Kalp Atışı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show Tv'de ekranalra gelen Kalp Atışı 20. bölümüyle izleyicilerile buluştu. Sevilen dizide bu hafta Eylül ile Ali Asaf evlilik yolunda ilerlerken Nazlı da buna engel olmaya çalışmaktadır... Kalp Atışı 21. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında burada olacak.


KALP ATIŞI 20. BÖLÜM ÖZETİ

Eylül mucizesine sahip çıkmış, Ali Asaf ile evlilik yolunda hızla ilerlemektedir. Nazlı ise buna engel olmak için ne gerekiyorsa yapmayı kafasına koymuştur. Evlilik teklifinde hayal kırıklığı yaşayan Esma ise izleyenleri bir kez daha şaşırtacaktır. Hastane içinde baba ve oğul arasında bir savaş başlamış, Sinan’ın planları Süleyman’ın canını sıkarken, hastanedeki büyük tehlikenin kimse farkında değildir.  Günün sonunda hastaneye bırakılan sahipsiz çanta, bir babanın intikamı, başkalarının hayatını her zaman kendi hayatının önüne koyan Eylül ise ölüme meydan okuyan bir kahraman olacaktır.

Kalp Atışı 19. bölüm özeti

Yıllar sonra abla kardeş arasındaki o güçlü bağ yeniden kurulmuştur. İpek artık Eylül’le beraber yaşamaya başlar. Diğer tarafta Nazlı’nın paylaştığı büyük sır Ali Asaf için beklenmedik bir sürprize dönüşür. Nazlı’nın “Onu kurtar” dediği ve Ali Asaf’ın ellerine bıraktığı kimin hayatıdır? O güne kadar hayatı mücadele içinde geçen Eylül ise bu kez aşkı için savaşmaktadır. Güllerle süslenmiş yer o sihirli soruyu bir kez daha sordurur ona. Cevap bazıları için büyük hayal kırıklığı olacaktır.  

Önceki bölümde neler olmuştu?
 Eylül mutluluğunu bir kenara koyup kız kardeşini bulmak için harekete geçer.  Aynı anlarda Ali Asaf hastaneden gelen acil bir telefonla hiç beklemediği geçmişiyle yüzleşir. Eski karısı Nazlı, dinmeyen acısıyla yıllar sonra yeniden Ali Asaf’ın karşısındadır. Ali Asaf bu karşılaşmayla sarsılmış olsa da Eylül onun yanındadır. Ve bunun simgesi olacak kutuyla onun yanına gider. İpek’in ölümle burun buruna geldiği anda ise Alp  başka bir savaşın içindedir.  Bir uçurumun kenarında son isteklerini yerine getirir. Herkese büyük bir ders vererek. Mutluluk sanıldığı kadar uzakta değildir. Aşk elbet de kazanacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@