Kadir Yeşilırmak 'Bu benimki sevda değil' ile tur atladı

Hayatının önemli bir bölümünü Trabzon'da geçiren Kadir Yeşilırmak O Ses Türkiye yarışmasında sergilediği başarılı performansla tur atlamayı başardı.

Kadir Yeşilırmak 'Bu benimki sevda değil' ile tur atladı
TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan Acun Ilıcalı'nın iddialı yapımlarından O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümüne Kadir Yeşilırmak isimli yarışmacı damga vurdu. Hayatının önemli bir bölümünü Trabzon'da geçiren ve Trabzon'u ikinci memleketi olarak gördüğünü belirten Yeşilırmak sesiyle ve yorumuyla yine herkesi büyüledi.  

Zülfü Livaneli'nin ‘’Bu benimki sevda değil’’ şarkısını seslendiren başarılı yarışmacı, takımında olduğu jüri üyesi Gökhan Özoğuz’un beğenisini kazandı. Yeşilırmak ile yarışmaya devam etme kararı alan jüri üyeleri arasından Gökhan, genç şarkıcıyı çok başarılı bulduğunu vurguladı.

Gökhan'ın takımına yarışmayı kazanmak için mücadele edecek olan Yeşilırmak’ın videosu sosyal medyada kısa süre içerisinde binlerce kez paylaşılarak ilgi odağı oldu. 

Kadir Yeşilırmak 'Bu benimki sevda değil' ile tur atladı

Kadir Yeşilırmak kimdir?

Aslen Hataylı olan başarılı yarışmacı, 2003 yılında eğitimi için geldiği Trabzon'da uzun yıllar yaşadı. Fatih Eğitim Fakültesi'nde Müzik Öğretmenliği'nden mezun olan Yeşilırmak ardından Trabzon Halk Eğitim Merkezi'nde 2008-12 yılları arasında kurs verdi. 2012 yılında Araklı'nın Çankaya Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'na öğretmen olarak atandı. 2016 yılında ise Hatay'ın Altınözü ilçesine atandı ve öğretmenlik hayatını hala burada sürdürüyor.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421