7m

7m

hyundai

Kadın 72. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların sevilen dizilerinden olan Kadın'ın 72. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 13.11.2019, 09:35
Kadın 72. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Fox Tv'nin başarılı dizilerinden olan Kadın'ın 72. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircilerini yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

KADIN 72. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE KADIN 71. BÖLÜM ÖZETİ...

DNA testi ile ilgili olayda Ceyda'ya yardım eden Bahar'ın başına büyük bir tehlike daha geliyor. Şirin ise yeni hain planlarına devam ediyor.

Ceyda ile beraber başı belaya giren Bahar polislerin gelmesiyle beraber büyük bir şok içine girmiştir. Bir şekilde polislerin elinden kurtulmayı başarsalar da çok daha büyük bir tehlike onları beklemektedir. Çünkü Cem’in tencerelerinin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ve Ceyda’ya daha yakın olmak için Enver’in terzi dükkanını kullanması ise onları daha da korkutmuştur.

Şirin’in Arif’e olan yakın tavırları Ceyda’yı iyice rahatsız etmeye başlar. Bahar, Arif’e kızmaya hakkı olmadığını düşündüğü için de bu olaya hiç karışmak istemez. Ama içinde garip bir his oluşmuştur. Ceyda ise Şirin’de bir şeyler olduğunun da farkındadır. Arif’ten son zamanlarda adeta nefret eden Şirin’in gerçekten planı nedir?


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@