banner526

banner535

Kadın 63. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!

Sevilen dizi Kadın'ın 63. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte yayınlanan o fragman...

Dizi - Film - TV 20.05.2019, 12:55
Kadın 63. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!

Fox Tv'nin başarılı dizilerinden olan Kadın'ın 63. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Geçen hafta 62. bölümüyle ekranlara gelen dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

KADIN 63. BÖLÜM 1.FRAGMANI VE ÖZETİ

Yayınlanan yeni fragmanda; Şirin yeniden ortalığı karıştıracak. Pırıl ve Bahar'ın konuşmasına katılacak ve iki tarafı da kızdıracak. Ardından Sarp ile olan resimleriden yine bahsederken, Pırıl telefonundaki resimleri Bahar'a gösterecek. Deliye dönen Bahar, kardeşi Şirin'in boğazına yapışacak. Anneleri araya girip durumu toparlamaya çalışacak.

KADIN 62. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar’ların apartmana gizemli biri taşınıyor. Eşyaları taşınıyor ama kendisi ortalıkta yok. Hatta Ceyda biraz soruşturuyor ama kim olduğunu öğrenemiyor. Sarp gece yarısı evine gelip tüm duvarları boyuyor. Sabaha kadar uyumadan tüm evi elden geçiriyor. Ceyda sabah çocukları almak için Bahar’a doğru gidiyor ve giderken Arif ile konuşuyor. Arif, Sarp’ın yeni evini soruyor. Ceyda, Bahar ile Arif’in barışabileceğini söylüyor. Ama Arif sessiz kalıyor. Sarp, çocukları almaya gidiyor ve okuldan önce yeni evini göstermek istediğini anlatıyor.

Bahar’ın haberi olmadan Sarp üst kattan çıkıyor. Çocuklarla beraber cama çıkan Sarp’ı Arif ve Ceyda görüyor. Doruk ve Nisan’ın sevinç çığlıkları arasında Arif öfkeli bakışlarını Sarp’a dikiyor. Bahar endişe ile Arif’e bakıyor. Arif Sarp’ın oraya taşındığına inanmıyor. Ama çocuklara rağmen Sarp’ı oradan çıkarmayı da kafasına koyuyor. Bahar hiçbir şeyden haberi olmadığını Arif’e söylemek istiyor. Dükkana giden Bahar, Sarp’ın oraya gelişinden haberi olmadığını söylüyor. Çünkü Sarp ve Arif'in aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin biliyor. Arif öfkeyle Bahar’ı terslerken. Bahar, Sarp’ın eski kocası olduğunu ve onu evden atarsa buna bozulmayacağını söylüyor.

ARİF İLE SARP BİRBİRİNE GİRİYOR

Arif bu konuşmadan sonra Bahar’ın Sarp’ı sevmediğini düşünmeye başlıyor. Arif, Sarp’ın karşısına dikilip ona yalancı ve düzenbaz olduğunu söylüyor. Sarp da ona aynı tonda cevap veriyor. Arif, Sarp’ı kovarak ‘defolup gideceksin’ diyor. Ama Sarp karısını ve çocuklarını bırakmayacağını söyleyince ipler kouyor. Çünkü Arif, Bahar’ın Sarp’ı sevmediğini hala onun aldığı kolyeyi taktığını söylüyor. İki aşık adam arasında kavga bitecek gibi değil. Arif’in babası bağrışmaları duyup onları ayırmaya geliyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@