banner441

Kadın 60. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Sevilen dizi Kadın'ın izleyenlerini bu hafta neler bekliyor? İşte 60. bölüme dair tüm detaylar...

Dizi - Film - TV 27.04.2019, 10:38
Kadın 60. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Fox Tv'nin başarılı dizilerinden olan Kadın'ın 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte Kadın 60. bölüm fragmanı...

KADIN 60.BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI

Bahar ve Sarp baş başa konuşuyor. Sarp eski günlere dönmek istiyor ve Bahar’ların eski evlerine dönmesini istemiyor. Bahar, Arif konusunun bittiğini söylüyor. Sarp çok mutlu oluyor ama Bahar o kadar sinirli ki ona belli etmek istemiyor.

KADIN 59. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI? İŞTE KADIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Emre'nin Şirin'in umurunda olmadığını öğrenen İdil, elindeki tek kozu da kaybettiğini düşünmektedir. Şirin'den ihtiyacı olan parayı almak için başka yollara başvurur. Şirin ise Ceyda'nın oğlunun Emre'den olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Ceyda'nın yanında alır. Şirin'in bunu nereden öğrendiğini anlayamayan ve darmadağın olan Ceyda'nın bu durum karşısında suçlayacağı tek bir isim vardır: Bahar.

Ceyda'dan Bahar ve Sarp'ın aynı evde yaşadığını öğrenen Arif, sinirlerine hakim olamaz. Bu kez Bahar'ı asla affetmemekte de kararlıdır. Her şeyi Bahar ile açık açık konuştuğu zaman ise Bahar'dan şok bir cevap alacaktır. Artık bir karar vermek zorunda kalan Bahar, onu çok seven ve her şeye rağmen yanında olan Arif'i mi, yoksa yıllardır hasretini çektiği ve öldü sandığı çocuklarının babasını mı seçecektir?


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@